Ondřej Kúdela - Jednatřicetiletý stoper během roku v Edenu přesvědčil, že jeho loňský příchod z Liberce byl správným krokem. Ondřej Kúdela má ve Slavii velmi silnou pozici, má pevné místo v základní sestavě a patří k nejlepším stoperům ligy. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Alex Král - Slavia jej v zimě přivedla z Teplic. Kdo si však myslel, že dvacetiletý Alex Král přichází jako investice do budoucna, mýlil se. Ihned se zabydlel v sestavě, ze středu obrany se přesunul do zálohy a dokonce se gólově prosadit na půdě Sevilly. Nyní je poprvé v reprezentaci. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lukáš Masopust - Také Lukáš Masopust je po zimním příchodu do Edenu ve velmi dobré formě. Za Slavii si dosud připsal tři ligové starty, ve kterých vstřelil dva góly. Teď je šestadvacetiletý ofenzivní záložník i v nároďáku. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Souček - Klíčový hráč Slavie a jeden z pilířů národního týmu. Výkony Tomáše Součka jdou neustále nahoru a bude velkým překvapením, pokud i v létě zůstane v Edenu. Jestli se mu povedou zápasy s Anglií a Brazílií, může si říct o hodně zajímavé angažmá. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Fotbalisté z Edenu vládnou reprezentaci. 6 hráčů Slavie, které Šilhavý povolal na Angličany a Brazilce

Reprezentaci čekají zápasy ve Wembley a doma proti Brazilcům. Bude u toho i (minimálně) šest hráčů Slavie.

V jednu dobu tvořili jádro reprezentace hráči Sparty, poté to byli fotbalisté plzeňské Viktorky a teď to jsou zástupci z Edenu. Jména šesti fotbalistů Slavie, kteří se nyní dostali do národního týmu, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Letní posila z Liberce po příchodu do Slavie předvádí velmi dobré výkony. Vladimír Coufal si drží pevné místo v sestavě, v 19 ligových zápasech dal už tři góly a přidal dvě nahrávky. V reprezentaci však na jeho postu nastupují Pavel Kadeřábek a Theodor Gebre Selassie.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 7

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Jednatřicetiletý stoper během roku v Edenu přesvědčil, že jeho loňský příchod z Liberce byl správným krokem. Ondřej Kúdela má ve Slavii velmi silnou pozici, má pevné místo v základní sestavě a patří k nejlepším stoperům ligy.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 7

Alex Král

Ales Král Souček Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavia jej v zimě přivedla z Teplic. Kdo si však myslel, že dvacetiletý Alex Král přichází jako investice do budoucna, mýlil se. Ihned se zabydlel v sestavě, ze středu obrany se přesunul do zálohy a dokonce se gólově prosadit na půdě Sevilly. Nyní je poprvé v reprezentaci.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 7

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust SlaviaPavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Také Lukáš Masopust je po zimním příchodu do Edenu ve velmi dobré formě. Za Slavii si dosud připsal tři ligové starty, ve kterých vstřelil dva góly. Teď je šestadvacetiletý ofenzivní záložník i v nároďáku.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 7

Tomáš Souček

Tomáš Souček ČR 2.jpg

Klíčový hráč Slavie a jeden z pilířů národního týmu. Výkony Tomáše Součka jdou neustále nahoru a bude velkým překvapením, pokud i v létě zůstane v Edenu. Jestli se mu povedou zápasy s Anglií a Brazílií, může si říct o hodně zajímavé angažmá.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 7 / 7

Jaromír Zmrhal

Jaromír Zmrhal ČR.jpg

Na podzim zasáhl jen do tří ligových zápasů, z toho byl pouze dvakrát v základní sestavě. Odehrál však vydařené utkání v Genku i Seville. V reprezentaci dostal přednost třeba před Ladislavem Krejčím.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud