Jaromír Bosák - Nejpopulárnější český fotbalový komentátor a vyhlášený glosátor má tuzemskou scénu velmi dobře zmapovanou. Jeho postřehy a poznatky by určitě byly velmi přínosné. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Vízek - Populárním glosátorem je taky Ladislav Vízek. Tchán Vladimíra Šmicera, který je mimochodem jedním z vážných uchazečů o tento post, vystupoval hodně tvrdě i proti Berbrovi. Foto: Profimedia.cz
 Pavel Novotný - Tak to by bylo něco. Bývalý bulvární novinář je v současné době starostou Řeporyjí, kde výrazně podporuje také fotbalový oddíl. Do Řeporyjí přivedl i Martina Fenina. Foto: Czech News Center / Rusin / CNC / Profimedia
 Roman Prymula - Ve výčtu „kandidátů“ se objevilo taky několik politiků. Například Adam Vojtěch, Karel Havlíček nebo Jan Hamáček. Ale taky Roman Prymula – tedy teď už bývalý ministr zdravotnictví, který fotbalové soutěže před pár týdny zakázal. Foto: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia
7
Fotogalerie

Fantazii se meze nekladou. Šest bláznivých kandidátů na post předsedy FAČR

Kdo se stane novým předsedou Fotbalové asociace České republiky? Ve výčtu kandidátů sázkových kanceláři se objevují i hodně bláznivá jména.

Pavel Novotný Czech News Center Rusin CNC Profimedia.jpg

Současným předsedou FAČRu je Martin Malík, jenž by se měl o tento post ucházet znovu. K jeho největším konkurentům zřejmě bude patřit Rudolf Řepka, ale možná taky Vladimír Šmicer nebo Jan Nezmar. Mezi možnými kandidáty sázkových kanceláří se však objevují i bláznivá jména. Šest z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Czech News Center / Rusin / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 7

Jaromír Bosák

Jaromír Bosák.jpg

Nejpopulárnější český fotbalový komentátor a vyhlášený glosátor má tuzemskou scénu velmi dobře zmapovanou. Jeho postřehy a poznatky by určitě byly velmi přínosné.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Ladislav Vízek

Ladislav Vízek.jpg

Populárním glosátorem je taky Ladislav Vízek. Tchán Vladimíra Šmicera, který je mimochodem jedním z vážných uchazečů o tento post, vystupoval hodně tvrdě i proti Berbrovi.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Pavel Novotný

Pavel Novotný 1 Foto Czech News Center Rusin CNC Profimedia.jpg

Tak to by bylo něco. Bývalý bulvární novinář je v současné době starostou Řeporyjí, kde výrazně podporuje také fotbalový oddíl. Do Řeporyjí přivedl i Martina Fenina.

Foto: Czech News Center / Rusin / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Roman Prymula

Roman Prymula PETR TOPIČ MAFRA Profimedia.jpg

Ve výčtu „kandidátů“ se objevilo taky několik politiků. Například Adam Vojtěch, Karel Havlíček nebo Jan Hamáček. Ale taky Roman Prymula – tedy teď už bývalý ministr zdravotnictví, který fotbalové soutěže před pár týdny zakázal.

Foto: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Jakub Štáfek

Julius Lavický Vyšehrad Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Ve fotbalovém prostředí je dobře známý díky seriálu Vyšehrad, ve kterém Jakub Štáfek vystupuje jako Julius Lavický. Kdekoliv se Lavi objeví, tam udělá pořádný vítr. Ten by zřejmě nastal i v čele českého fotbalu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Petr Čtvrtníček

Petr Čtvrtníček ALEXANDR SATINSKÝ MAFRA Profimedia.jpg

V kauzách z českého fotbalového prostředí se moc dobře orientuje taky Petr Čtvrtníček, jenž společně s Jiřím Lábusem připravil legendární hru Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? zabývající se úplatky v českém fotbale. Že by mu teď sám šéfoval?

Foto: ALEXANDR SATINSKÝ / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud