Tomáš Holeš  Nevyšlo mu utkání v Římě, ale i některé další duely. Vždy stoprocentně spolehlivý Tomáš Holeš byl najednou taky kritizován. V domácím utkání s AS ale a opět předvedl svůj standardně skvělý výkon. Romelu Lukaku se díky němu k ničemu nedostal.
 Oscar Dorley  Je otázkou, jak dlouho ve Slavii ještě vydrží. Oscar Dorley totiž opět ukázal, jak moc je výjimečným hráčem. Nebezpečný ve hře dopředu, skvělý v defenzivě. Bylo ho plné hřiště, nekazil. Římané na něj jen tak nezapomenou.
 Lukáš Provod  Před zraněním byl považován za jednoho z nejlepších hráčů ligy, měl nakročeno k velkému přestupu. Jenže poté, co se na trávník vrátil, už najednou tak nezářil. Proti AS Řím bylo ale všechno jako za starých časů. Lukáš Provod odehrál skvělý zápas, s míčem u nohy si náramně rozuměl. V ofenzivě byl skvělý.
 Václav Jurečka  Loni byl nejlepším střelcem ligy, jenže letos to nebylo ono. Václavu Jurečkovi to nelepilo, do šancí se dostával, ale neproměňoval je. Přesto proti Římu nastoupil od začátku a utkání mu sedlo na výbornou. Pro obranu soupeře byl hodně nepříjemný, ve druhém poločase se navíc zapsal mezi střelce.
5
Fotogalerie

Famózní sešívaný večer. 5 hráčů Slavie, kteří řídili výhru nad AS Řím

O čtvrtečním utkání Evropské ligy mezi Slavií a římským AS se bude hovořit ještě dlouho. Sešívaní totiž v Edenu zářili.

V Římě Slavia neměla nárok, o víkendu navíc prohrála i s Plzní, a tak spousta lidí začala pochybovat, jestli se sešívaní zase dokážou dostat nahoru. Oni to zvládli. A ve velkém stylu. Ve čtvrtek doma porazili 2:0 AS Řím a odehráli parádní zápas. Jména pěti hráčů Slavie, kteří v něm zářili nejvíc, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Lukáš Masopust

Bez názvu.jpg

Letos opět rotuje sestavou. Odehrál dobré zápasy, jiné mu nesedly. Jako třeba ten v Římě. V domácí odvetě ale zkušený reprezentant zářil. Jeden gól dal, v ofenzivě byl hodně vidět. Navíc i skvěle bránil. Jeden z hrdinů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš AS.jpg

Nevyšlo mu utkání v Římě, ale i některé další duely. Vždy stoprocentně spolehlivý Tomáš Holeš byl najednou taky kritizován. V domácím utkání s AS ale a opět předvedl svůj standardně skvělý výkon. Romelu Lukaku se díky němu k ničemu nedostal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Oscar Dorley

Oscar AS.jpg

Je otázkou, jak dlouho ve Slavii ještě vydrží. Oscar Dorley totiž opět ukázal, jak moc je výjimečným hráčem. Nebezpečný ve hře dopředu, skvělý v defenzivě. Bylo ho plné hřiště, nekazil. Římané na něj jen tak nezapomenou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Lukáš Provod

Lukáš Provod AS.jpg

Před zraněním byl považován za jednoho z nejlepších hráčů ligy, měl nakročeno k velkému přestupu. Jenže poté, co se na trávník vrátil, už najednou tak nezářil. Proti AS Řím bylo ale všechno jako za starých časů. Lukáš Provod odehrál skvělý zápas, s míčem u nohy si náramně rozuměl. V ofenzivě byl skvělý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Václav Jurečka

Václav Jurečka AS.jpg

Loni byl nejlepším střelcem ligy, jenže letos to nebylo ono. Václavu Jurečkovi to nelepilo, do šancí se dostával, ale neproměňoval je. Přesto proti Římu nastoupil od začátku a utkání mu sedlo na výbornou. Pro obranu soupeře byl hodně nepříjemný, ve druhém poločase se navíc zapsal mezi střelce.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud