Juventus Turín  Byla to velká přestupová sága léta v roce 2017. Poté, co zažil fantastickou sezonu v Sampdorii Janov, bylo jasné, že Patrik Schick zamíří do většího klubu. Nejčastěji byl skloňován Juventus. Všechno už vypadalo jako hotová věc. Stará dáma deklarovala, že za českého mladíka zaplatí požadovanou sumu, tedy více než třicet milionů eur. Když už se zdálo, že chybí jen Schickův podpis na smlouvě, svět oběhla zpráva, že z přestupu sešlo. Vše se zlomilo během lékařského vyšetření v novém působišti. Žádné konkrétní informace sice na veřejnost nepronikly, údajně šlo ale o nesrovnalosti v srdeční činnosti. Juventus nechtěl riskovat ztracenou investici, proto se z obchodu stáhl. Co se nepodařilo před čtyřmi lety, mohlo by se však stát realitou v příštích měsících. Juventus po odchodu Cristiana Ronalda stále nenašel plnohodnotnou ofenzivní náhradu a Shick by prý měl být tím pravým, kdo díru po CR7 zaplní. Profimedia.cz
 Manchester City  Manchester City chtěl získat v létě Harryho Kanea z Tottenhamu, ale k přesunu anglického reprezentačního forvardfa nedošlo. Klubu se nepovedlo přivést ani Erlinga Haalanda z Dortmundu a nyní se šeptá o tom, že třetím na řadě je český útočník Patrik Schick. Trenér Pep Guardilola už údajně dostal od arabských vlastníků Manchesteru City svolení k jeho nákupu. Profimedia.cz
 Borussia Dortmund  Mezi zájemci o hvězdu Bayeru Leverkusen může být také konkurenční Dortmund. O Schicka se však prý Borussia bude zajímat teprve ve chvíli, kdy bude jasné, že vestfálský klub opustí norský forvard Erling Haaland. Vzhledem k tomu, že Haaland už je málem jednou nohou v Realu Madrid, je poměrně reálné, že Dortmund začne brzy jednat. Profimedia.cz
 Paris Saint-Germain  Podle důvěryhodných zdrojů deníku Sport vedení Paris Saint-Germain vážně zvažuje nákup snajpra z Leverkusenu. Obě strany už jsou údajně v kontaktu. Odhadovaná cena může být v přepočtu na koruny desetimístná. Sportovní ředitel klubu a někdejší vynikající záložník Leonardo sleduje Patrika Schicka už od dob, kdy se začal výrazně ukazovat v dresu Sampdorie. „Obě strany už spolu byly opakovaně v kontaktu. Patrik na Leonarda svým vývojem udělal obrovský dojem,“ potvrdil pro iSport zdroj ze Schickova okolí, který si nepřál být jmenován. Přestupová částka by se mohla vyšplhat až k 80 milionům eur, tedy na téměř 2,1 miliardy korun. Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Exkluzivní zboží. 5 bohatých klubů, které chtějí získat ostrostřelce Patrika Schicka

Český útočník Patrik Schick je v kurzu. Jeden z nejlepších kanonýrů německé Bundesligy je momentálně v hledáčku několika bohatých evropských klubů a není vyloučeno, že by v nejbližších měsících mohl změnit dres.

Útočník, který konkuruje v počtu nastřílených branek fenomenálnímu Robertu Lewandowskimu nebo supertalentovanému Erlingu Haalandovi – to je v současné sezoně Patrik Schick. O pětadvacetiletém českém reprezentantovi se momentálně v zahraničí začíná hodně mluvit a psát v souvislosti se zájmem slavných a bohatých klubů. Pět destinací, o kterých je řeč, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

FC Sevilla

Patrik Schick-Leverkusen.jpg

O zájmu španělské Sevilly o Patrika Schicka se ve fotbalovém světě už nějaký čas ví. V klubu ještě poměrně nedávno dělal skvělé jméno českému fotbalu brankář Tomáš Vaclík, Momentálně druhý tým La Ligy je v souboji o Schickův podpis sice nejslabším hráčem, přesto nemusí být úplně bez šancí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Juventus Turín

Patrik Schick-Leverkusen1.jpg

Byla to velká přestupová sága léta v roce 2017. Poté, co zažil fantastickou sezonu v Sampdorii Janov, bylo jasné, že Patrik Schick zamíří do většího klubu. Nejčastěji byl skloňován Juventus. Všechno už vypadalo jako hotová věc. Stará dáma deklarovala, že za českého mladíka zaplatí požadovanou sumu, tedy více než třicet milionů eur. Když už se zdálo, že chybí jen Schickův podpis na smlouvě, svět oběhla zpráva, že z přestupu sešlo.

Vše se zlomilo během lékařského vyšetření v novém působišti. Žádné konkrétní informace sice na veřejnost nepronikly, údajně šlo ale o nesrovnalosti v srdeční činnosti. Juventus nechtěl riskovat ztracenou investici, proto se z obchodu stáhl. Následně se na veřejnost dostala zpráva, že je Schick zcela zdráv. S další nabídkou rychle přispěchali konkurenti z AS Řím a český talent pak v přepočtu za téměř miliardu korun přestoupil právě tam.

Co se nepodařilo před čtyřmi lety, mohlo by se však stát realitou v příštích měsících. Juventus po odchodu Cristiana Ronalda stále nenašel plnohodnotnou ofenzivní náhradu a Schick by prý měl být tím pravým, kdo díru po CR7 zaplní.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Manchester City

Patrik Schick-Leverkusen2.jpg

Manchester City chtěl získat v létě Harryho Kanea z Tottenhamu, ale k přesunu anglického reprezentačního forvardfa nedošlo. Klubu se nepovedlo přivést ani Erlinga Haalanda z Dortmundu a nyní se šeptá o tom, že třetím na řadě je český útočník Patrik Schick. Trenér Pep Guardilola už údajně dostal od arabských vlastníků Manchesteru City svolení k jeho nákupu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Borussia Dortmund

Patrik Schick-Leverkusen3.jpg

Mezi zájemci o hvězdu Bayeru Leverkusen může být také konkurenční Dortmund. O Schicka se však prý Borussia bude zajímat teprve ve chvíli, kdy bude jasné, že vestfálský klub opustí norský forvard Erling Haaland. Vzhledem k tomu, že Haaland už je málem jednou nohou v Realu Madrid, je poměrně reálné, že Dortmund začne brzy jednat.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Paris Saint-Germain

Patrik Schick-Leverkusen5.jpg

Podle důvěryhodných zdrojů deníku Sport vedení Paris Saint-Germain vážně zvažuje nákup snajpra z Leverkusenu. Obě strany už jsou údajně v kontaktu. Odhadovaná cena může být v přepočtu na koruny desetimístná. Sportovní ředitel klubu a někdejší vynikající záložník Leonardo sleduje Patrika Schicka už od dob, kdy se začal výrazně ukazovat v dresu Sampdorie.

„Obě strany už spolu byly opakovaně v kontaktu. Patrik na Leonarda svým vývojem udělal obrovský dojem,“ potvrdil pro iSport zdroj ze Schickova okolí, který si nepřál být jmenován. Přestupová částka by se mohla vyšplhat až k 80 milionům eur, tedy na téměř 2,1 miliardy korun.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud