EURO s otazníkem. 3 nedávno klíčoví hráči, jejichž pozice v reprezentaci je teď nejistá

Fotbalová reprezentace má za sebou první sraz pod novým trenérem Ivanem Haškem. Teď už všechno směřuje k evropskému šampionátu.

Jsou hráči, kteří mají účast na EURU jistou. Tomáš Souček, Patrik Schick, Tomáš Holeš a další se o své místo nemusí bát.

Ještě nedávno do této skupinky patřili i tři další hráči. Jenže teď je všechno jinak a jejich pozice je nejistá. Koho se to týká? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Ladislav Krejčí

Bez názvu.jpg

Sparťanský kapitán není v posledních týdnech ve formě. Nevyšlo mu několik důležitých zápasů a nesedl mu ani reprezentační sraz. „Vykoupil“ se sice gólem proti Arménii, v utkání ale nasekal spoustu chyb. Čtyřiadvacetiletý Ladislav Krejčí na EURO nejspíš pojede, zdaleka ale nemá jisté místo v sestavě.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Václav Černý

Václav Černý ČR Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Není to tak dávno, co byl jedním z pilířů národního týmu. Nebojí se hrát, umí obejít protihráče, má pořádný tah na bránu. Takových hráčů jako on český tým moc nemá. Jenže do úvodní nominace trenéra Haška se Václav Černý nevešel. V letošním bundesligovém ročníku dal křídelník z Wolfsburgu tři branky, jenže v posledních třech zápasech neodehrál ani minutu.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Adam Hložek

Adam Hložek ČR Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

V reprezentaci odehrál už přes 30 zápasů, vstřelil v nich ovšem jen dvě branky. Je mu sice teprve 21 let, zkušeností už ale nabral dost na to, aby byl pro nároční tým užitečnější. Neprospívá mu ani fakt, že příliš nehraje v Leverkusenu. V týmu pro evropský šampionát by měl být, je ovšem otázkou, kolik dostane prostoru.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud