Tomáš Rachůnek  - Osmadvacetiletý útočník dříve hrával za Plzeň, Olomouc či Spartu, vyzkoušel si taky KHL a od roku 2015 je v Karlových Varech. V týmu Energie patří k lídrům a také letos je ve velmi dobré formě. Letos už se trefil osmkrát a navrch přidal 13 asistencí. Foto: Profimedia.cz
 Dávid Gríger  - Slovenský útočník přišel do Karlových Varů už v roce 2013 a jeho role rok co rok sílí. Loni posbíral 33 (18+15) kanadských bodů a produktivní je taky letos. Čtyřiadvacetiletý rodák z Popradu má na kontě šest branek a deset asistencí. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Flek  - Ke klíčovým hráčům Energie patří také Jakub Flek. Šestadvacetiletý útočník dosud extraligu jinde nehrál a na západě Čech na něj hodně spoléhají. Loni dal 17 branek, ke kterým přidal 12 asistencí, letos zatím posbíral 15 bodů. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Beránek  - Třiadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu přišel do Karlových Varů už v roce 2012. Loni posbíral 19 (12+7) bodů a dokonce se dostal až do národního týmu, za který odehrál sedm zápasů. Letos se Ondřej Beránek trefil už sedmkrát a navrch přidal čtyři nahrávky. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Energie jede. 5 útočníků, kteří Karlovy Vary mohou dlouho držet mezi extraligovou elitou

Extraligu vede Kometa Brno, vysoko se drží i Sparta nebo Třinec. Ale taky Karlovy Vary, které zatím zvládají držet krok s elitou.

Karlovy Vary 19 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Fanoušci Energie v posledních letech moc důvodů k radosti neměli. Letos ale Karlovy Vary jedou a jsou druhým nejlepším týmem extraligové tabulky. Mají velmi dobrou brankářskou dvojici, kvalitní beky i hodně šikovné útočníky. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Tomáš Rachůnek

Tomáš Rachůnek Karlovy Vary.jpg

Osmadvacetiletý útočník dříve hrával za Plzeň, Olomouc či Spartu, vyzkoušel si taky KHL a od roku 2015 je v Karlových Varech. V týmu Energie patří k lídrům a také letos je ve velmi dobré formě. Letos už se trefil osmkrát a navrch přidal 13 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Dávid Gríger

Dávid Griger.jpg

Slovenský útočník přišel do Karlových Varů už v roce 2013 a jeho role rok co rok sílí. Loni posbíral 33 (18+15) kanadských bodů a produktivní je taky letos. Čtyřiadvacetiletý rodák z Popradu má na kontě šest branek a deset asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jakub Flek

Jakub Flek.jpg

Ke klíčovým hráčům Energie patří také Jakub Flek. Šestadvacetiletý útočník dosud extraligu jinde nehrál a na západě Čech na něj hodně spoléhají. Loni dal 17 branek, ke kterým přidal 12 asistencí, letos zatím posbíral 15 bodů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ondřej Beránek

Ondřej Beránek.jpg

Třiadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu přišel do Karlových Varů už v roce 2012. Loni posbíral 19 (12+7) bodů a dokonce se dostal až do národního týmu, za který odehrál sedm zápasů. Letos se Ondřej Beránek trefil už sedmkrát a navrch přidal čtyři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Petr Koblasa

Petr Koblasa KV.jpg

K důležitým postavám Energie stále patří čtyřicetiletý Václav Skuhravý, který letos dal jeden gól a přidal osm nahrávek. A hodně vidět je i pětadvacetiletý Petr Koblasa, který se do Karlových Varů vrátil po třech letech strávených v Chomutově. V aktuálním ročníku nastřílel už sedm branek a připsal si i jednu asistenci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud