Elitní ligový záložník je kurzu. Tři kluby, které lákají Lukáše Budínského

Elitní ligový záložník je kurzu. Tři kluby, které lákají Lukáše Budínského

Elitní ligový záložník je kurzu. Tři kluby, které lákají Lukáše Budínského

Lukáš Budínský je klíčovým hráčem Karviné. Jenže slezský klub o svou oporu zřejmě brzy přijde.

Budínský byl na odchodu už v létě, tehdy ho ale ještě Karviná dokázala udržet. Jenže okolo šestadvacetiletého záložníka je stále hodně rušno. Tři kluby, do kterých by Budínský mohl během zimy zamířit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Baník

Lukáš Budínský Karviná 2 Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Baník by rád z Karviné přivedl Filipa Panáka a spadeno má i na Budínského. Ostravanům by se produktivní záložník hodil jako sůl, s Robertem Hrubým by mohl vytvořit velmi silnou dvojici. Sám Budínský by se nejspíš přestupu do týmu regionálního rivala nebránil.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jablonec

Lukáš Budínský červená Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jablonečtí prožívají vydařený podzim a aktuálně jsou v tabulce dokonce čtvrtí. Jenže to s sebou přináší i problémy pro trenéra Petra Radu. Do Slavie totiž míří Lukáš Masopust, v Jablonci by ráda lovila posily i Sparta a zájem je také o Michala Trávníka, jenž letos dal už osm branek a přidal sedm asistencí. Právě jeho roli by Budínský mohl zastat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Mladá Boleslav

Lukáš Budínský  2 Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Dalším klubem, který Budínského sleduje, je Mladá Boleslav. Ta o ofenzivního záložníka z Karviné měla zájem už v létě, z plánovaného transferu ale nakonec sešlo. Teď se však tým z města Škodovky hlásí znovu o slovo. Mladoboleslavští by rádi poskočili z desáté pozice, navíc je trénuje Jozef Weber, jenž Budínského vedl v Karviné. Z jeho spolupráce s rozjetým Nikolajem Komličenkem by tým mohl hodně vytěžit.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud