Ondřej Kacetl  - Brankářskou jedničkou Pardubic je v letošní sezoně Ondřej Kacetl. Bývalý gólman Hradce Králové zasáhl do 28 zápasů, vychytal v nich však jen sedm výher. V průměru inkasuje 3,39 branky na zápas a úspěšností zákroků se dostal jen lehce nad 89%. To není nic, čím by se chtěl chlubit. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Rolinek  - Kdo jiný by měl Dynamo zvednout než on? Jenže ani Tomáš Rolinek není v pohodě. Mistr světa z roku 2010 má na kontě pouhé tři vstřelené branky a osm asistencí. V uplynulých dvou sezonách se dostal vždy na 35 kanadských bodů, letos se však trápí. V bilanci +/- je dokonce ne čísle mínus 18. Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Dávid Skokan  - Pardubice hledaly šikovného leváka, a tak v říjnu měnily s Chomutovem, odkud na hostování do konce sezony přivedly Dávida Skokana. Třicetiletý slovenský útočník, který si zahrál na dvou světových šampionátech, měl do pardubické sestavy vnést zkušenost a také body. Jenže v 21 zápasech dal jen dva góly a přidal jednu nahrávku Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia
 Petr Sýkora  - Pardubický kanon se zasekl. Petr Sýkora, jenž ještě v uplynulé sezoně posbíral 33 bodů, má na kontě jen pět branek a sedm asistencí. Jeho góly teď Dynamu zatraceně chybí. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Dynamo se trápí a opory s ním. 5 hráčů, od nichž toho v Pardubicích čekali víc

Dynamo tápe. Pardubice prohrávají jeden zápas za druhým a krčí se na dně tabulky. Nedaří se ani hráčům, kteří měli patřit k oporám.

Loni se Pardubice dostaly do play-off a zdálo se, že jsou z nejhoršího venku. Byl to ale omyl. Letos je na tom Dynamo ještě hůř a nedaří se ani oporám. Jména pěti hráčů, od nichž se čekalo o hodně víc, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Peter Hamerlík

Peter Hamerlík 2.jpg

Slovenský gólman řadu let působí v Třinci, se kterým oslavil i extraligový titul. Letos se ale v hierarchii brankářů propadl, a tak se vydal pomoct Pardubicím. Moc se mu ale nevedlo. V osmi zápasech inkasoval 26 branek, nevychytal ani jednu výhru a úspěšností zákroků se dostal jen těsně nad 84%.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 6

Ondřej Kacetl

Ondřej Kacetl Pardubice.jpg

Brankářskou jedničkou Pardubic je v letošní sezoně Ondřej Kacetl. Bývalý gólman Hradce Králové zasáhl do 28 zápasů, vychytal v nich však jen sedm výher. V průměru inkasuje 3,39 branky na zápas a úspěšností zákroků se dostal jen lehce nad 89%. To není nic, čím by se chtěl chlubit.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 6

Tomáš Rolinek

Tomáš Rolinek Pardubice Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Kdo jiný by měl Dynamo zvednout než on? Jenže ani Tomáš Rolinek není v pohodě. Mistr světa z roku 2010 má na kontě pouhé tři vstřelené branky a osm asistencí. V uplynulých dvou sezonách se dostal vždy na 35 kanadských bodů, letos se však trápí. V bilanci +/- je dokonce ne čísle mínus 18.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Dávid Skokan

David Skokan Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Pardubice hledaly šikovného leváka, a tak v říjnu měnily s Chomutovem, odkud na hostování do konce sezony přivedly Dávida Skokana. Třicetiletý slovenský útočník, který si zahrál na dvou světových šampionátech, měl do pardubické sestavy vnést zkušenost a také body. Jenže v 21 zápasech dal jen dva góly a přidal jednu nahrávku.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Petr Sýkora

Petr Sýkora Pardubice Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pardubický kanon se zasekl. Petr Sýkora, jenž ještě v uplynulé sezoně posbíral 33 bodů, má na kontě jen pět branek a sedm asistencí. Jeho góly teď Dynamu zatraceně chybí.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud