Bayern Mnichov  - Dúbravka svými výkony zaujal i v Německu. Dokonce na těch nejvyšších místech – v Bayernu Mnichov. V bavorském velkoklubu by totiž mohl skončit Sven Ulreich a Bayern by tak musel najít dvojku za Manuela Neuera. Ukázat by mohl právě na Dúbravku. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Manchester United  - Podle posledních zpráv z Anglie David de Gea podepíše novou lukrativní smlouvu s Manchesterem United. Ještě předtím se však spekulovalo o příchodu Dúbravky, který zaujal výbornými výkony v Newcastlu. De Geovým podpisem je ale těmto řečem pravděpodobně konec. Foto: Profimedia.cz
 Paris Saint Germain  - Na pozici brankářské jedničky PSG by měl zůstat Alphons Areola. Ale kdo mu bude krýt záda? Gianluigi Buffon se vrátil do Juventusu a Kevina Trappa se snaží nastálo získat Frankfurt. Pařížský klub se proto údajně zaměřil na Dúbravku, za něhož by v Paříži mohli zaplatit okolo deseti milionů eur. Foto: Profimedia.czFoto: Profimedia.cz
 Další zájemci  - Okolo Dúbravky v posledních týdnech a měsících kroužily i další kluby. Spekulovalo se například o zájmu Monaka či Porta, které lákalo i Tomáše Koubka. Kromě toho by jej údajně rád jako dvojku za Huga Llorise přivedl Tottenham a v Anglii se píše také o Aston Ville. Skloňoval se také Juventus Turín, ten ale získal zpátky Buffona. Slovenský gólman si tak na nedostatek zájemců nemůže stěžovat. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Dúbravka je v kurzu. Podívejte se, které velkokluby chtějí bývalého brankáře Sparty

Třicetiletý slovenský reprezentační gólman Martin Dúbravka se v roce 2016 objevil v Liberci. Poté zadarmo odešel do Sparty, odkud přestoupil do Newcastlu. Teď okolo něj krouží přední evropské velkokluby.

Dúbravka je v kurzu. Během roku a půl v Newcastlu se zařadil po bok elitních gólmanů Premier League a vysloužil si zájem evropských velkoklubů. Kdo každý už o něj projevil zájem? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Arsenal FC

Martin Dúbravka Newcastle 2.jpg

V Arsenalu po sezoně skončil Petr Čech, který ukončil kariéru. Jedničkou londýnského klubu zůstává Bernd Leno, zároveň se však spekulovalo o možném příchodu Dúbravky. Nahradí na Emirates Stadium českou legendu?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Bayern Mnichov

Martin Dúbravka Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dúbravka svými výkony zaujal i v Německu. Dokonce na těch nejvyšších místech – v Bayernu Mnichov. V bavorském velkoklubu by totiž mohl skončit Sven Ulreich a Bayern by tak musel najít dvojku za Manuela Neuera. Ukázat by mohl právě na Dúbravku.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Manchester United

Martin Dúbravka Slovensko.jpg

Podle posledních zpráv z Anglie David de Gea podepíše novou lukrativní smlouvu s Manchesterem United. Ještě předtím se však spekulovalo o příchodu Dúbravky, který zaujal výbornými výkony v Newcastlu. De Geovým podpisem je ale těmto řečem pravděpodobně konec.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Paris Saint Germain

Martin Dúbravka Newcastle.jpg

Na pozici brankářské jedničky PSG by měl zůstat Alphons Areola. Ale kdo mu bude krýt záda? Gianluigi Buffon se vrátil do Juventusu a Kevina Trappa se snaží nastálo získat Frankfurt. Pařížský klub se proto údajně zaměřil na Dúbravku, za něhož by v Paříži mohli zaplatit okolo deseti milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Další zájemci

Martin Dúbravka Sparta  Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Okolo Dúbravky v posledních týdnech a měsících kroužily i další kluby. Spekulovalo se například o zájmu Monaka či Porta, které lákalo i Tomáše Koubka. Kromě toho by jej údajně rád jako dvojku za Huga Llorise přivedl Tottenham a v Anglii se píše také o Aston Ville. Skloňoval se také Juventus Turín, ten ale získal zpátky Buffona. Slovenský gólman si tak na nedostatek zájemců nemůže stěžovat.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud