Druholigový klenot. Podívejte se, kam by mohl zamířit Ebrima Singhateh

Ve druhé lize během podzimu zaujalo několik fotbalistů. Jedním z nich byl Ebrima Singhateh.

Dvacetiletý útočník z Gambie patří Slavii, na podzim ale hostoval ve Vlašimi, které během podzimu pomohl celkem devíti góly. Není divu, že zaujal i ligové kluby. Kam by mohl zamířit? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Baník Ostrava

Bez názvu.jpg

Do Baníku přišel před sezonou z druholigového Varnsdorfu Abdullahi Tanko. Pětadvacetiletý nigerijský útočník sice v posledním kole proti Slavii předvedl obrovský zkrat a vyfasuje trest, jinak ale odehrál dobrý podzim, který zakončil sedmi góly. Vyšla by Ostravanům taky sázka na Singhateha?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Sigma Olomouc

profimedia-0779189486.jpg

Sigma má v kádru Lukáše Juliše, který se na podzim blýskl osmi trefami. Další góloví útočníci ale Olomouci momentálně chybí. Antonín Růsek neodehrál ani jeden zápas, Pavel Žifčák je na nule. S příchodem Singhateha by ofenzivní síla týmu hodně stoupla.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Mladá Boleslav

profimedia-0711976771.jpg

Závěr podzimu Mladé Boleslavi nevyšel, jinak ale tým trenéra Marka Kuliče odehrál povedené zápasy. Je však otázkou, co bude dál s Vasilem Kušejem, který by v zimě mohl odejít. Spekuluje se o přestupu do Slavie, odkud by jako náhrada zase mohl přijít Singhateh. Mladá Boleslav má však na soupisce i další zajímavé útočníky, v kádru figurují Lamin Jawo, Júsuf Hilál nebo Matěj Pulkrab.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Dynamo České Budějovice

profimedia-0712137218.jpg

Dynamo podzim totálně zpackalo a je na dně ligové tabulky. Nikdo neví, jakým směrem se České Budějovice vydají dál, pokud však chtějí pomýšlet na záchranu, budou potřebovat posily. Jendou z nich by se mohl stát právě Singhateh. Jihočeši gólového útočníka potřebují jako sůl, na podzim dali jen 15 branek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud