David Pavelka (Kasimpasa) – 25 mil. kč . Slavia okolo něj kroužila už dříve a teď se do hry o Davida Pavelku vrací. Sedmadvacetiletý záložník už v turecké Kasimpase nemá pevný flek v základní sestavě, v reprezentaci však na podzim ukázal, jak moc je důležitým hráčem. Když odcházel z Liberce, stál turecký klub 40 milionů korun. Teď je jeho cena nižší. Foto: Profimedia.cz
 Petr Ševčík (Liberec) – 30 mil. kč.  O Petra Ševčíka stojí také Sparta, libereckého záložníka už ale označili za svou posilu v Edenu. Kolik jeho příchod do Edenu bude stát? Údajně okolo 30 milionů korun. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Trézéguet (Kasimpasa) – 130 mil. kč.  Slavia vstupuje znovu do hry o čtyřiadvacetiletého křídelníka Trézégueta. Egyptský reprezentant byl blízko příchodu do Edenu už v létě, tehdy se ale rozhodl pokračovat v Turecku. V aktuálním ročníku dal za Kasimpasu pět branek a přidal čtyři asistence, „sešívaní“ jsou za něj údajně ochotni zaplatit 130 milionů korun. Foto: Profimedia.cz
 Martin Hašek (Bohemians 1905).  Situace okolo Martina Haška mladšího je specifická. Slavia má sice o třiadvacetiletého záložníka Bohemians 1905 velký zájem, jenže předkupní právo na svého odchovance vlastní Sparta. Je tedy otázkou, kolik by za něj klub z Edenu případně zaplatil. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

„Drobné“ i rekordní přestup. Kolik milionů stojí možné zimní posily Slavie?

Své posily už představila Plzeň, aktivní je také Sparta a do akce se pouští rovněž Slavia. Na koho má spadeno? A kolik za vytipované posily zaplatí?

Pokud by Slavia přivedla všechny zimní vytipované posily, zaplatila by za ně více než 200 milionů korun. Koho si v Edenu vyhlédli? A kolik tito hráči stojí? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Lukáš Masopust (Jablonec) – 15 mil. kč

Lukáš Masopust Jablonec.jpg

Rychlý křídelní hráč je už nějakou dobu spojován s předními českými kluby. Tentokrát okolo něj znovu krouží Slavia, která by za Lukáše Masopusta mohla zaplatit 15 milionů korun. Pětadvacetiletý záložník přestoupil v sezoně 2014/15 z Jihlavy do Jablonce a na severu Čech patří ke klíčovým postavám. V aktuálním ročníku má na kontě čtyři góly a stejný počet nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Pavelka (Kasimpasa) – 25 mil. kč

David Pavelka Kasimpasa 2.jpg

Slavia okolo něj kroužila už dříve a teď se do hry o Davida Pavelku vrací. Sedmadvacetiletý záložník už v turecké Kasimpase nemá pevný flek v základní sestavě, v reprezentaci však na podzim ukázal, jak moc je důležitým hráčem. Když odcházel z Liberce, stál turecký klub 40 milionů korun. Teď je jeho cena nižší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Petr Ševčík (Liberec) – 30 mil. kč

Petr Ševčík Liberec 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

O Petra Ševčíka stojí také Sparta, libereckého záložníka už ale označili za svou posilu v Edenu. Kolik jeho příchod do Edenu bude stát? Údajně okolo 30 milionů korun.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Trézéguet (Kasimpasa) – 130 mil. kč

Trézéguet.jpg

Slavia vstupuje znovu do hry o čtyřiadvacetiletého křídelníka Trézégueta. Egyptský reprezentant byl blízko příchodu do Edenu už v létě, tehdy se ale rozhodl pokračovat v Turecku. V aktuálním ročníku dal za Kasimpasu pět branek a přidal čtyři asistence, „sešívaní“ jsou za něj údajně ochotni zaplatit 130 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Martin Hašek (Bohemians 1905)

Martin Hašek Bohemians.jpg

Situace okolo Martina Haška mladšího je specifická. Slavia má sice o třiadvacetiletého záložníka Bohemians 1905 velký zájem, jenže předkupní právo na svého odchovance vlastní Sparta. Je tedy otázkou, kolik by za něj klub z Edenu případně zaplatil.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud