Dominik Holec   Slovenský brankář dorazil do Sparty před necelým rokem ze Žiliny a čekalo se, že se porve o post jedničky. Jenže na podzim chytal Milan Heča, teď ve Spartě vládně Florin Nita, a tak Dominik Holec v zimě odešel na hostování. Šestadvacetiletý gólman zamířil do polského Rakówa, kde působí i Tomáš Petrášek.  Foto: Profimedia.cz
 Uroš Radakovič  Srbský stoper přišel do Sparty v roce 2018 z Olomouce. V úvodní sezoně nastupoval pravidelně, loni ale přidal jen tři zápasy a od té doby už si na Letné neškrtl. Nejprve hostoval v Rusku, pak byl v Kazachstánu a teď šestadvacetiletý obránce odešel do Wisly Krakov.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jiří Kulhánek  Jiří Kulhánek v sezoně 2017/18 patřil do základní sestavy Sparty. Jenže postupně o své místo přicházel, loni hostoval v Českých Budějovicích, letošní ročník načal v Mladé Boleslavi a od zimy je v Opavě. Ve slezském klubu má čtyřiadvacetiletý záložník pevnou pozici a Opavu se snaží dovést k záchraně.  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Jan Fortelný   Dvaadvacetiletý záložník v úvodu sezony odehrál jednu minutu ve sparťanském dresu, více prostoru ale nedostal a odešel hostovat do Teplic. V zimě bojoval o místo na Letné znovu, ovšem opět neúspěšně, a tak se vrátil na Stínadla. Na severu Čech má dobrou pozici a sbírá cenné zkušenosti.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Dostanou na Letné ještě šanci? 4 hráči, kteří v zimě odešli ze Sparty

Sparta se zase vrací do hry o vrchní místa ligové tabulky. Trenér Pavel Vrba má k dispozici hodně kvalitní a široký kádr, ve kterém však není místo pro každého.

Bez názvu1.jpg

Sparta v zimě nepřivedla žádnou novou posilu, několik hráčů ale z Letné odešlo na hostování a je otázkou, jaká je jejich sparťanská budoucnost. O kom je řeč? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Dominik Holec 

Dominik Holec Sparta.jpg

Slovenský brankář dorazil do Sparty před necelým rokem ze Žiliny a čekalo se, že se porve o post jedničky. Jenže na podzim chytal Milan Heča, teď ve Spartě vládně Florin Nita, a tak Dominik Holec v zimě odešel na hostování. Šestadvacetiletý gólman zamířil do polského Rakówa, kde působí i Tomáš Petrášek. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Uroš Radakovič 

Uroš Radakovič Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Srbský stoper přišel do Sparty v roce 2018 z Olomouce. V úvodní sezoně nastupoval pravidelně, loni ale přidal jen tři zápasy a od té doby už si na Letné neškrtl. Nejprve hostoval v Rusku, pak byl v Kazachstánu a teď šestadvacetiletý obránce odešel do Wisly Krakov. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Jiří Kulhánek 

Jiří Kulhánek Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Jiří Kulhánek v sezoně 2017/18 patřil do základní sestavy Sparty. Jenže postupně o své místo přicházel, loni hostoval v Českých Budějovicích, letošní ročník načal v Mladé Boleslavi a od zimy je v Opavě. Ve slezském klubu má čtyřiadvacetiletý záložník pevnou pozici a Opavu se snaží dovést k záchraně. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Fortelný 

Jan Fortelný Sparta 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník v úvodu sezony odehrál jednu minutu ve sparťanském dresu, více prostoru ale nedostal a odešel hostovat do Teplic. V zimě bojoval o místo na Letné znovu, ovšem opět neúspěšně, a tak se vrátil na Stínadla. Na severu Čech má dobrou pozici a sbírá cenné zkušenosti. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud