Dostane se na Balutu a Zeleného? Takto by měla vypadat sestava Slavie

Zahrají si kvalifikaci o postup do Ligy mistrů a znovu budou útočit na titul. Slavia vstupuje do nového ročníku a stále ještě doufá v příchod jedné zahraniční posily. Trenér Jindřich Trpišovksý ale zatím skládá sestavu bez ní.

Bez názvu.jpg

Slavia v létě přivedla (zatím) tři nové hráče. Kolik z nich se dostane do základní sestavy? Bude hrát Milan Škoda, nebo Stanislav Tecl? Sestavu, ve které by „sešívaní“ měli zahájit nový ročník, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 12

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jistota mezi třemi tyčemi. Ondřej Kolář přišel v zimě z Liberce, stal se náhradou za Jana Laštůvku a s výjimkou derby se Spartou podával velmi dobré výkony. I letos bude jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 12

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Zatím nejlepší letní posila. Vladimír Coufal měl namířeno do Sparty, liberecký kapitán ale nakonec změnil kurz a přestoupil do Slavie. Místo na pravém kraji obrany je jeho.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 12

Simon Deli

Simon Deli Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

V loňské sezoně toho vinou zranění tolik neodehrál, teď se ale zdá být fit. Několikrát se spekulovalo o jeho odchodu, Simon Deli ale zůstává v Edenu a znovu by měl být lídrem zadních řad.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 12

Michael Ngadeu

Michael Ngadeu.jpg

Jeden z otazníků v sestavě. Vsadí trenér Trpišovský na Ondřeje Kúdelu, nebo vedle sebe postaví africké duo stoperů Deli a Michael Ngadeu? Kamerunský reprezentant loni patřil k nejlepším hráčům týmu, navíc může hrát i ve středu zálohy. Objeví se v základu?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 6 / 12

Jan Bořil

JAn Bořil Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Slavia přivedla Jaroslava Zeleného, toho ale v přípravě trápily zdravotní problémy, a nalevo bude hrát Jan Bořil. Ten loni odehrál velmi dobrou sezonu, dostal se i do reprezentace, Zelený mu ale bude dýchat na záda.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 12

Tomáš Souček

Tomáš Souček Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Na postu defenzivního záložníka může hrát Kúdela i Ngadeu, jedničkou je však Tomáš Souček. O reprezentačního záložníka stála Fiorentina, spekulovalo se také o zájmu Bergama, Souček však zůstal v Edenu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 8 / 12

Josef Hušbauer

Josef Hušbauer Slavia 2.jpg

Nezastupitelnou roli má také Josef Hušbauer. Také on je v kádru národního týmu a dlouhodobě patří k nejlepším hráčům ligy. Na hru Slavie má zásadní vliv.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 9 / 12

Miroslav Stoch

Miroslav Stoch Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Na jaře patřil k nejlepším hráčům Slavie. Miroslav Stoch byl aktivní i produktivní, z jeho hry těžil celý tým. Dovede letos Slavii až k titulu?

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 10 / 12

Jan Sýkora

Jan Sýkora  Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Může hrát na kraji obrany, jeho místo je ale v záloze. Ofenzivně laděný Jan Sýkora byl loni jen jedenáctkrát v základní sestavě, letos by měl dostat více prostoru.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 11 / 12

Jaromír Zmrhal

Jaromír Zmrhal 3.jpg

Slavia přivedla Alexandra Balutu, ten toho ale zatím neodehrál tolik, kolik by si trenér Trpišovský představoval, a tak v úvodu sezony zřejmě vsadí na osvědčenou kvalitu a nasadí Jaromíra Zmrhala. Uhájí své místo?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 12 / 12

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl Slavia.jpg

Další z rébusů v sestavě. Bude na hrotu útoku Milan Škoda nebo Stanislav Tecl? Zdá se, že mírně napřed je Tecl, který se v zimě vrátil z hostování v Jablonci a v Edenu odehrál velmi dobré jaro. V uplynulém ročníku dal jedenáct branek, na jakou metu se dostane letos?

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud