Domácí špička i zahraničí. Podívejte se, kde by mohl pokračovat Michal Sadílek

Michal Sadílek, který startoval na nedávném EURU jednadvacítek, patří PSV Eindhoven, v letošní sezoně však působí v Liberci. Kde bude hrát v té další?

Jednadvacetiletý Sadílek si v nizozemském Eindhovenu vypracoval dobrou pozici, zahrál si i Ligu mistrů a plánoval s klubem spojit svou budoucnost. Jenže letos je na hostování v Liberci a po sezoně se bude nejspíš stěhovat znovu. Kde je o něj zájem? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

SC Freiburg 

Michal Sadílek 21.jpg

Jednou z možností, kam by Sadílek mohl zamířit, je podle portálu ed.nl německý Freiburg, za který dříve hrávali Vladimír Darida nebo Václav Pilař. Před nějakou dobou klub kroužil také okolo Vladimíra Coufala a teď údajně vábí Sadílka. V aktuálním ročníku německé Bundesligy je Freiburg devátý. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Hamburger SV

Michal Sadílek 21_1.jpg

Dalším ze zájemců o Sadílkovy služby je údajně Hamburk - tradiční německý klub, který však aktuálně bojuje ve druhé Bundeslize. Také v Hamburku už dříve působilo několik českých hráčů, například Tomáš Ujfaluši, David Rozehnal nebo David Jarolím, a na české fotbalisty tak mají v klubu dobré vzpomínky. Přivedou i Sadílka? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Sparta Praha 

Michal Sadílek PSV 2.jpg

Podle portálu ed.nl by však Sadílek mohl pokračovat i ve Fortuna lize. Konkrétně ve Spartě, kterou web zmiňuje. Trenéru Vrbovi by se hráč jeho kvalit určitě hodil, na Letné by si navíc Sadílek mohl zahrál i v evropských pohárech. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

A co Slavia? 

Michal Sadílek PSV 3.jpg

Do hry o Sadílkovy služby se však může vložit kdokoliv - v zahraničí i doma. Podle hráčova agenta Zdeňka Nehody je o hráče zájem v lepších českých klubech, tudíž Sparta nemusí být jediná, kde by se mohl objevit. Co taková Slavia? Do té by svým herním stylem dokonale zapadl. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud