19. Patrik Schick (Sampdoria) – hodnocení: 72
18. Jan Morávek (Augsburg) – hodnocení: 72
17. David Rozehnal (Oostende) – hodnocení: 72
16. Matěj Vydra (Derby) – hodnocení:  72
20
Fotogalerie

Domácí elita. 20 nejlépe hodnocených českých fotbalistů ve hře FIFA 17

Jak je na tom český fotbal? Naši hráči už sic nepůsobí v elitních evropských velkoklubech, stále ale mají co nabídnout. Najde se mezi nimi i několik příkladů, kteří mají nakročeno k velmi zajímavé kariéře.

Tomáš Rosický válel v Arsenalu a Dortmudnu, ve kterém působili i Jan Koller s Patrikem Bergerem. Ten hrával také za Liverpool, s nímž Milan Baroš a Vladimír Šmicer vyhráli Ligu mistrů. Karel Poborský patřil Manchesteru United a Laziu Řím, stejně jako Pavel Nedvěd, jenž získal v dresu Juventusu Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu planety.

Jaká je současnost? Několik českých hráčů působí v Německu a Turecku, pár v Anglii, nově i v Itálii či Belgii. S elitními světovými hvězdami se nerovnají, čemuž odpovídá i hodnocení ve hře FIFA 17. Podívali jsme se na stránku futhead.com a připravili podle ní žebříček dvacítky nejlepších. Jeho podobu najdete v naší fotogalerii.

Tomáš Kalas ČR2.jpgPatrik Schick ČR.jpgJan Morávek.jpgDavid Rozehnal.jpgMatěj Vydra repre.jpgJakub Brabec Genk.jpgLibor Kozák Aston Villa.jpgTomáš Necid ČR2.jpgDaniel Kolář ČR.jpgPavel Kadeřábek Hoffenheim.jpgJaroslav Plašil.jpgFrantišek Rajtoral GAz.jpgTomáš Sivok ČR.jpgGebre ČR.jpgTomáš Vaclík Basilej2.jpgJaroslav Drobný ČR.jpgLadislav Krejčí Bolona.jpgMarek Suchý Basilej.jpgVladimír Darida Herta.jpgPetr Čech Arsenal 2.jpg
20 nejlépe hodnocených českých fotbalistů ve hře FIFA 17. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud