Dobré zprávy pro trenéra Vrbu. 3 hráči, kteří se po zranění vrací do sparťanské sestavy

Sparta chce v další sezoně postoupit do Ligy mistrů a také touží ukončit domácí kralování Slavie, k čemuž bude potřebovat dostatečně kvalitní a široký kádr. Ten se Sparta zatím rýsuje zajímavě.

Dres Sparty bude i nadále nosit Dávid Hancko, letenský tým navíc získal Jakuba Peška a Caspera Højera. Pražané vítají i několik navrátilců z hostování a kouč Pavel Vrba má k dispozici i uzdravené marody. Kteří to jsou? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Filip Panák 

Filip Panák Sparta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Spartu v posledních letech pravidelně trápí marodka ve středu obrany. Na stoperu může naskočit i Filip Panák, který na Letnou přišel v zimě roku 2019, jenže za Spartu dosud neodehrál ani jeden ligový zápas. Důvod? Zdravotní problémy. Teď je ale pětadvacetiletý hráč, jenž v Karviné dříve nastupoval i v útoku, zase fit a chce se porvat o místo ve sparťanské sestavě. Jak se mu ve velké konkurenci povede? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Lukáš Štetina 

Lukáš Štetina 19.jpg

Ještě před nějakým časem se zdálo, že je na odpis. Vedení Sparty nebylo s Lukášem Štětinou spokojeno a vypadalo to, že slovenský reprezentant z Letné odejde. Jenže devětadvacetiletý stoper dostal ještě jednu šanci a tu využil. Zabydlel se v základní sestavě a stal se výraznou postavou sparťanské sestavy. Ovšem v podzimním reprezentačním duelu proti České republice jej nešťastně zranil Bořek Dočkal a Štetina měl po sezoně. V jaké formě se vrátí? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Ladislav Krejčí ml. 

Ladislav Krejčí 21 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý Ladislav Krejčí, který může naskočit jak uprostřed zálohy, tak i v obraně, v průběhu loňské sezony nabral parádní formu. Dal hattrick Teplicím, celkově nasázel osm branek a byl ve hře o letenku na EURO. Jenže v dubnu se zranil a sezona pro něj skončila. Teď je zase fit a opět by se měl vrátit do základní sestavy pražského celku. Nakoukne i do reprezentace?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud