Dietmar Hamann

Dietmar Hamann - informace a zajímavosti o německém fotbalovém záložníkovi

Fotbal
Jak ten čas letí! Je to už 17 let, co Liverpool se dvěma Čechy v kádru vyhrál Ligu mistrů | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový život běží rychle. Roky přeletí jako vítr a ze sestavy vítězného klubu nezůstane kámen na kameni. Tak nějak se to přihodilo v Liverpoolu, který vyhrál v roce 2005 Ligu mistrů. V kádru vítězů byli tehdy i dva čeští fotbalisté, což se nikdy předtím ani potom nestalo.

23.  11.  2022
Fotbal
Legendy, vůdci a pracanti. 16 nejlepších hráčů, kteří oblékali dres Liverpoolu v 21. století | Zdroj: Profimedia.cz

Vybírat nejlepší hráče v dějinách klubu, který existuje už 130 let, by asi bylo šílenstvím. Zvolit ale ty nejlepší, kteří oblékali rudý dres Liverpoolu v 21. století, to už je o poznání jednodušší úkol.

15.  7.  2022
Fotbal
10 fotbalových transferů, ke kterým by mohlo dojít v letním přestupním období

Do začátku letního přestupního termínu zbývá ještě pár měsíců. Podle informací z fotbalových portálů na celém světě se však zřejmě můžeme těšit na několik opravdu velikých transferů.

20.  3.  2015
FotbalFanoušci
Fotbalový chrám Stamford Bridge, velekněz Mourinho a trapas na Prima Cool

Byl to včera večer opravdový fotbalový svátek. Londýnská Chelsea smazala dvougólové manko z prvního čtvrtfinálového utkání Ligy mistrů na hřišti Paris Saint-Germain a po výhře 2:0 postoupila do semifinále.

9.  4.  2014
Fotbal
Z Chelsea je Hazard FC. Ligu mistrů nevyhraje, tvrdí Dietmar Hamann

Bývalý německý záložník Dietmar Hamann, někdejší opora Bayernu Mnichov a Liverpoolu, rád komentuje fotbalové dění na britských ostrovech. Po úterních odvetných zápasech Ligy mistrů si vzal na paškál londýnskou Chelsea.