Jakub Pešek  Na podzim patřil k nejlepším hráčům Sparty a dostal se až do základní sestavy reprezentace. Letní posila z Liberce byla produktivní a na kontě měla šest branek a stejný počet asistencí. Jenže přišlo jaro a Jakub Pešek je jako vyměněný. Bez šťávy, bez energie a neviditelný. Proti Partizanu šel ze hry v 67. minutě. 
 Lukáš Haraslín  Podobný scénář jako v případě Peška. Lukáš Haraslín přišel do Sparty v průběhu podzimu a hned se postavil do základní sestavy. Slovenský reprezentant rozhodl podzimní derby a v každém zápase patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Teď má ale ke svým podzimním výkonům daleko a proti Partizanu šel do hry až v průběhu utkání. Nic povedeného ale nevymyslel, ofenzivu vůbec nerozhýbal.
 Tomáš Čvančara  V lize zatím odehrál za Spartu jen druhý poločas proti Plzni, o to více byli všichni zvědaví, jak si povede v Evropě. Mladý útočník ale neobstál. Tomáš Čvančara svým spoluhráčům moc nepomohl, v útoku nebyl nebezpečný a ze hry šel po 66 minutách. Na Letné od něj čekají víc. 
 Ladislav Krejčí  Do zápasu se dostal až v 67. minutě a čekalo se od něj, že nakopne sparťanskou ofenzivu. Jenže to se nestalo, Ladislav Krejčí byl směrem dopředu neviditelný a jeho centry nelétaly tam, kde bylo potřeba. Naopak, v závěru utkání školácky chyboval a nastartoval gólovou akci Partizanu.  
5
Fotogalerie

Děs a bída. 5 hráčů Sparty, kterým pohárové utkání s Partizanem vůbec nesedlo

Sparta má za sebou první zápas play-off Konferenční ligy proti Partizanu Bělehrad. Ten však skončil propadákem.

Partizan Bělehrad je sice soupeřem silným, ale rozhodně hratelným. Jenže Spartě zápas vůbec nevyšel a nikdo, s výjimkou Martinů Vitíka a Suchomela, nepodal dobrý výkon. Většina hráčů Vrbova souboru neobstála. Kteří z nich v utkání vybouchli? Podívejte se.  

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Dávid Hancko 

GetFile (72).jpg

Je jedno, na kterém postu v obraně nastoupí, místo v sestavě má ale vždy jisté. Utkání proti Partizanu mu však nesedlo. Slovenský reprezentant se sám dostal do jedné velké šance, tu však neproměnil a naopak v závěru utkání se podepsal pod inkasovaný gól. Na čtvrteční utkání nebude spoléhat v nejlepším. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jakub Pešek 

GetFile (75).jpg

Na podzim patřil k nejlepším hráčům Sparty a dostal se až do základní sestavy reprezentace. Letní posila z Liberce byla produktivní a na kontě měla šest branek a stejný počet asistencí. Jenže přišlo jaro a Jakub Pešek je jako vyměněný. Bez šťávy, bez energie a neviditelný. Proti Partizanu šel ze hry v 67. minutě. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Lukáš Haraslín 

GetFile (73).jpg

Podobný scénář jako v případě Peška. Lukáš Haraslín přišel do Sparty v průběhu podzimu a hned se postavil do základní sestavy. Slovenský reprezentant rozhodl podzimní derby a v každém zápase patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Teď má ale ke svým podzimním výkonům daleko a proti Partizanu šel do hry až v průběhu utkání. Nic povedeného ale nevymyslel, ofenzivu vůbec nerozhýbal.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Tomáš Čvančara 

GetFile (71).jpg

V lize zatím odehrál za Spartu jen druhý poločas proti Plzni, o to více byli všichni zvědaví, jak si povede v Evropě. Mladý útočník ale neobstál. Tomáš Čvančara svým spoluhráčům moc nepomohl, v útoku nebyl nebezpečný a ze hry šel po 66 minutách. Na Letné od něj čekají víc. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ladislav Krejčí 

GetFile (74).jpg

Do zápasu se dostal až v 67. minutě a čekalo se od něj, že nakopne sparťanskou ofenzivu. Jenže to se nestalo, Ladislav Krejčí byl směrem dopředu neviditelný a jeho centry nelétaly tam, kde bylo potřeba. Naopak, v závěru utkání školácky chyboval a nastartoval gólovou akci Partizanu.  

Foto: Tonda Tran / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud