Sparta dosud dostala 14 branek. Horší bilanci má jen Bohemians a Opava – oba týmy v dosavadním ligovém průběhu inkasovaly šestnáctkrát.  Na pozici stoperů se za tu dobu protočilo už pět hráčů Sparty, jenže ani jeden z nich zatím nepřesvědčil. Následující kapitoly vás o tom přesvědčí.

Sparta dosud dostala 14 branek. Horší bilanci má jen Bohemians a Opava – oba týmy v dosavadním ligovém průběhu inkasovaly šestnáctkrát. Na pozici stoperů se za tu dobu protočilo už pět hráčů Sparty, jenže ani jeden z nich zatím nepřesvědčil. Následující kapitoly vás o tom přesvědčí.

 Semih Kaya – 2.  Turecký stoper se jevil velmi dobře v přípravě a dostal šanci v úvodu sezony. Jenže Spartě vůbec nevyšel první ligový zápas proti Slovácku, prohrála ho 0:2, což Semih Kaya odskákal. Od té doby odehrál už jen devět minut v Jablonci. Foto: Profimedia.cz
 Uroš Radakovič – 3 . Pětadvacetiletý srbský bek dosud naskočil do tří ligových zápasů. V duelech s Jabloncem a Baníkem letenská obrana neinkasovala, zato v Liberci Sparta prohrála 1:3. V posledním kole už Uroš Radakovič, kterému nevyšel ani zápas v Trabzonsporu, nenastoupil. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Costa Nhamoinesu  – 6 . Zkušený Costa naposledy dostal šanci v zápase na půdě Mladé Boleslavi. Ten však sparťanské obraně vůbec nevyšel a tým z města Škodovky zvítězil 4:3.Třiařicetiletý bek ze Zimbabwe předtím zasáhl ještě do dvou ligových duelů – proti Příbrami dokonce skóroval, v Českých Budějovicích se ale podepsal pod remízu 2:2. Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia
 Dávid Hancko – 10 . Slovenský reprezentant přišel do Sparty na hostování z Fiorentiny a měl pomoct zalepit díry ve středu obrany. Dávid Hancko si sice získal místo v sestavě, jenže ve čtyřech ligových zápasech, do nichž zasáhl, dostal letenský tým deset branek. Jednadvacetiletý bek debutoval u porážky 3:4 v Mladé Boleslavi, odehrál také celý zápas v Liberci (1:3) a remízový duel s Olomoucí (3:3). Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Děravá obrana Sparty. U kolika branek se nachomýtli jednotliví stopeři? Nejhorší je Štetina

Kdo na Letné před sezonou čekal zlepšení, šeredně se spletl. Sparta i v novém ročníku tápe, po osmi odehraných zápasech je v tabulce sedmá a navíc má jednu z nejhorších bran v celé soutěži.

Bez názvu.jpg

Sparta dosud dostala 14 branek. Horší bilanci má jen Bohemians a Opava – oba týmy v dosavadním ligovém průběhu inkasovaly šestnáctkrát. Na pozici stoperů se za tu dobu protočilo už pět hráčů Sparty, jenže ani jeden z nich zatím nepřesvědčil. Následující kapitoly vás o tom přesvědčí.

Pokračování 2 / 6

Semih Kaya – 2

Semih Kaya Sparta 2.jpg

Turecký stoper se jevil velmi dobře v přípravě a dostal šanci v úvodu sezony. Jenže Spartě vůbec nevyšel první ligový zápas proti Slovácku, prohrála ho 0:2, což Semih Kaya odskákal. Od té doby odehrál už jen devět minut v Jablonci.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 6

Uroš Radakovič – 3

Uroš Radakovič Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý srbský bek dosud naskočil do tří ligových zápasů. V duelech s Jabloncem a Baníkem letenská obrana neinkasovala, zato v Liberci Sparta prohrála 1:3. V posledním kole už Uroš Radakovič, kterému nevyšel ani zápas v Trabzonsporu, nenastoupil.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Costa Nhamoinesu  – 6

Costa Sparta Czech News Center  Rušinová Mária  CNC  Profimedia.jpg

Zkušený Costa naposledy dostal šanci v zápase na půdě Mladé Boleslavi. Ten však sparťanské obraně vůbec nevyšel a tým z města Škodovky zvítězil 4:3.Třiařicetiletý bek ze Zimbabwe předtím zasáhl ještě do dvou ligových duelů – proti Příbrami dokonce skóroval, v Českých Budějovicích se ale podepsal pod remízu 2:2.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Dávid Hancko – 10

Dávid Hancko 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Slovenský reprezentant přišel do Sparty na hostování z Fiorentiny a měl pomoct zalepit díry ve středu obrany. Dávid Hancko si sice získal místo v sestavě, jenže ve čtyřech ligových zápasech, do nichž zasáhl, dostal letenský tým deset branek. Jednadvacetiletý bek debutoval u porážky 3:4 v Mladé Boleslavi, odehrál také celý zápas v Liberci (1:3) a remízový duel s Olomoucí (3:3).

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Lukáš Štetina – 11

Lukáš Štětina Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Nejhorší vizitku má ze sparťanských stoperů Lukáš Štetina, jenž to od letenských fanoušků schytává podobně jako Ondřej Zahustel. Slovenský bek naposledy nastoupil v duelu s Olomoucí, který mu nevyšel a Sparta doma pouze remizovala 3:3. Štětina hrál mimo jiné také v Mladé Boleslavi, Českých Budějovicích a proti Slovácku.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud