Danny a spol. na odchodu z Edenu. 4 cizinci, kteří v létě asi odejdou ze Slavie

Před rokem mohutně investovali a vydali se na lov zahraničních fotbalistů. Tato cesta se ale Slavii nevyplatila a teď se v Edenu dají čekat další změny. Tentokrát půjde několik zahraničních fotbalistů z kola ven.

Bez názvu.jpg

Halil Altintop a Ruslan Rotaň odešli už v zimě. Teď jsou na řadě další. Kteří cizinci pravděpodobně opustí slávistickou kabinu? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Danny

Danny Slavia.jpg

Do Slavie přišel jako ohromná hvězda, měl se stát ozdobou ligy, angažmá v Edenu mu ale příliš nevyšlo. Bývalý kapitán Petrohradu dal jediný gól a přidal dvě asistence. Čekalo se od něho víc, v posledních osmi kolech byl navíc jen dvakrát v základní sestavě a v létě si nejspíš zabalí kufry.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 5

Simon Deli

Simon Deli Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Slávistická obrana bez Simona Deliho? Dlouho jen těžko představitelná věc, nyní realita. Reprezentant z Pobřeží slonoviny letos sváděl boj se zdravotními problémy a odehrál jen deset zápasů. Místo ve středu obranné řady zaujali Jakub Jugas a Michael Ngadeu.

Co bude s Delim? Slavia dříve několik nabídek smetla ze stolu, teď by ho ale mohla prodat.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 5

Ruslan Mingazov

Ruslan Mingazov Slavia.jpg

Záložník z Turkenistánu se do Slavie vrátil z podzimního hostování v Jablonci. Za ten odehrál sedm zápasů, dal dva góly a přidal asistenci, po návratu do Edenu se ale neprosadil. Zasáhl jen do tří zápasů, celkově odehrál 148 minut a v létě nejspíš odejde.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 5

Eduard Sobol

Eduard Sobol 2 Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Z Prahy se odstěhuje také Eduard Sobol, který byl ve Slavii na hostování ze Šachtaru Doněck. Podzim mu vyšel parádně a získal pevné místo na levém kraji obrany, ale jarní fáze, to byl z jeho strany propadák. Třiadvacetiletý Ukrajinec zasáhl jen do šesti zápasů a od poloviny dubna už se v akci neobjevil.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud