Benjamin Tetteh  - Loni dostal poměrně hodně prostoru, odehrál dobré zápasy, zdaleka ale neukázal tolik, co od něj ve Spartě čekali. V současné době je ve Spartě až útočníkem číslo čtyři a tak by nebylo žádným překvapením, kdyby ještě odešel. Okolo třiadvacetiletého Benjamina Tetteha údajně kroužila španělská Mallorca a především Malatyaspor, který má za hráče nabízet okolo 120 milionů korun. Ghanský útočník dokonce už do Turecka odletěl. Foto: Profimedia.cz
 Matěj Pulkrab  - Třiadvacetiletý Matěj Pulkrab, stejně jako Lukáš Juliš, na jaře hostoval a dostal se do střelecké pohody. Ovšem zatímco Juliš už zase válí v rudém dresu, Matěj Pulkrab zřejmě znovu odejde jinam. Pustí do Sparta zpátky do Ďolíčku, nebo bude hostovat jinde? Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia
 Srdjan Plavšič  - Srbský rychlík dorazil do Sparty před třemi lety a od té doby v lize odehrál 57 zápasů, v nichž dal pět branek a přidal sedm asistencí. Loni si připsal dvacet startů, letos se ale do akce ještě nedostal. Na Letnou navíc dorazil Martin Minčev a tak je otázkou, co se čtyřiadvacetiletým Srdjanem Plavšičem bude dál. Údajně by mohl odejít za Guélorem Kangou do Bělehradu. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Matěj Polidar  - Otázkou také zůstává, jak se bude vyvíjet situace okolo Matěje Polidara. Dvacetiletý ofenzivní záložník má za sebou velmi dobrou sezonu v Příbrami, odkud ho Sparta získala a kde ho taky nechala hostovat. Aktuálně je Polidar na Letné, rudý dres ale v lize ještě neoblékl a je tak možné, že opět odejde někam na hostování. Příbramský boss Jaroslav Starka pro seznamzpravy.cz prohlásil, že by Polidara bral všemi deseti. Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Další změny ve Spartě. Toto jsou 4 ofenzivní hráči, kteří mohou brzy odejít z Letné

Kádr Sparty se během léta hodně změnil, pohyby na Letné by ale měly pokračovat. Několik dalších hráčů současného týmu ještě zřejmě odejde.

Benjamin Tetteh Plavšič Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Ze Sparty už v létě odešli Guélor Kanga, Václav Drchal nebo Tal Ben Chaim. Letnou by ale už brzy mohli opustit čtyři další ofenzivní hráči. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Benjamin Tetteh

Benjamin Tetteh 20.jpg

Loni dostal poměrně hodně prostoru, odehrál dobré zápasy, zdaleka ale neukázal tolik, co od něj ve Spartě čekali. V současné době je ve Spartě až útočníkem číslo čtyři a tak by nebylo žádným překvapením, kdyby ještě odešel. Okolo třiadvacetiletého Benjamina Tetteha údajně kroužila španělská Mallorca a především Malatyaspor, který má za hráče nabízet okolo 120 milionů korun. Ghanský útočník dokonce už do Turecka odletěl.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Matěj Pulkrab

Matěj Pulkrab SParta 20 2 AC SPARTA PRAHA - David Lejček CNC Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Matěj Pulkrab, stejně jako Lukáš Juliš, na jaře hostoval a dostal se do střelecké pohody. Ovšem zatímco Juliš už zase válí v rudém dresu, Matěj Pulkrab zřejmě znovu odejde jinam. Pustí do Sparta zpátky do Ďolíčku, nebo bude hostovat jinde?

Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Srdjan Plavšič

Srdjan Plavšič 20 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Srbský rychlík dorazil do Sparty před třemi lety a od té doby v lize odehrál 57 zápasů, v nichž dal pět branek a přidal sedm asistencí. Loni si připsal dvacet startů, letos se ale do akce ještě nedostal. Na Letnou navíc dorazil Martin Minčev a tak je otázkou, co se čtyřiadvacetiletým Srdjanem Plavšičem bude dál. Údajně by mohl odejít za Guélorem Kangou do Bělehradu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Matěj Polidar

Matěj Polidar Sparta 2 AC SPARTA PRAHA - David Lejček  CNC  Profimedia.jpg

Otázkou také zůstává, jak se bude vyvíjet situace okolo Matěje Polidara. Dvacetiletý ofenzivní záložník má za sebou velmi dobrou sezonu v Příbrami, odkud ho Sparta získala a kde ho taky nechala hostovat. Aktuálně je Polidar na Letné, rudý dres ale v lize ještě neoblékl a je tak možné, že opět odejde někam na hostování. Příbramský boss Jaroslav Starka pro seznamzpravy.cz prohlásil, že by Polidara bral všemi deseti.

Foto: AC SPARTA PRAHA - David Lejček / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud