Další zájemci o Schicka. Podívejte se, které kluby nyní lákají českého útočníka

Zůstane Patrik Schick v Římě? Odpověď na tuto otázku je stále nejistá. V AS se totiž zatím příliš neprosadil, navíc okolo něj stále krouží několik zájemců. Jsou z Itálie i Německa.

Okolo Schicka už kroužila řada klubů. Nedávno se skloňoval například Dortmund či Everton. Tato sága ale nekončí a reprezentační útočník je aktuálně spojován s odchody do čtyř jiných klubů. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Atalanta Bergamo

Patrik Schick AS gól.jpg

Atalanta v uplynulém ročníku Serie A skončila třetí a zajistila si historický postup do Ligy mistrů, kterou však kvůli nevyhovujícímu stadionu bude hrát v Miláně na San Siru. Bergamo už přivedlo několik posil, stále je však na lovu a do svých řad by rádo zlákalo i Patrika Schicka, který si milionářskou soutěž zahrál už v Římě. Povede se mu to?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

ACF Fiorentina

Patrik Schcik Juventus.jpg

Z Fiorentiny před sezonou odešel Martin Graiciar, jenž se neprosadil do prvního týmu a, stejně jako Slovák Dávid Hancko, zamířil na hostování do Sparty. Tradiční italský klub skončil v minulém ročníku Serie A až na šestnáctém místě, proto stále ještě hledá nové hráče. Fiorentina se zaměřila i na Schicka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

RB Lipsko

Patrik Schick AS 2019.jpg

Stejně jako Bergamo, tak i Lipsko se chystá na start v Lize mistrů. Německý klub skončil v loňském bundesligovém ročníku třetí za suverénní dvojicí z Bayernu a Dortmundu. Lipsko si v milionářské soutěži zahrálo už v sezoně 2017/18, kdy ve skupině skončilo třetí za Besiktasem a Portem. Pomůže mu nyní Schick?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Sampdoria Janov

Patrik Schick Sampdoria.jpg

Do zástupu zájemců o Schickovy služby se připojila i Sampdoria. Pro Schicka by se mohlo jednat o dobrou volbu, v Janově už působil před odchodem do Říma a v týmu se mu velmi dařilo. Návrat do známého prostředí by mu mohl pomoct.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud