Další zájemce o Adama Hložka. Do přestupové hry se vložil Součkův West Ham

Další zájemce o Adama Hložka. Do přestupové hry se vložil Součkův West Ham

West Ham si v příští sezoně zahraje Evropskou ligu. Lví podíl na tomto parádním úspěchu mají také Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, kteří by u Kladivářů mohli otevřít dveře i dalším krajanům.

West Ham musí být s českými nákupy náramně spokojený. Jak Souček, tak Coufal se zabydleli v základní sestavě a zařadili se mezi klíčové hráče týmu.

Není divu, že by Kladiváři rádi i nadále lovili v Edenu. Konkrétně prý mají spadeno na Ondřeje Koláře a Abdallaha Simu. Svou pozornost však zaměřili i na Letnou - konkrétně na osmnáctiletého Adama Hložka.

Jak informoval portál hammers.news, který se odkazuje na twitterový účet Pedra Almeidy, West Ham je připraven přivést Hložka ještě toto léto. A podle portálu 90 Min, který o možném přestupu informoval už dříve, by za něj mohl zaplatit dvacet milionů liber. 

Ve Spartě věří, že u nich autor letošních jedenácti ligových branek ještě rok zůstane, po EURU se ale může stát cokoliv. West Ham je však nejspíš připraven i na variantu, že by Hložka nezískal. V tom případě by tým mohli posílit Boulaye Dia nebo Olivier Giroud. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud