Martin Jedlička  V Plzni odchytal třetí utkání Konferenční ligy. A opět udržel nulu. Spoluhráči ví, že se na něj mohou spolehnout, což platilo i ve čtvrtek. Když bylo třeba, podržel, týmu pomáhal i při rozehrávce. Další jistý výkon.

Martin Jedlička
V Plzni odchytal třetí utkání Konferenční ligy. A opět udržel nulu. Spoluhráči ví, že se na něj mohou spolehnout, což platilo i ve čtvrtek. Když bylo třeba, podržel, týmu pomáhal i při rozehrávce. Další jistý výkon.

 Radim Řezník  Devět měsíců nehrál velký zápas. Po sezoně v Plzni končí, už je s tím smířený, přesto ho okolnosti „hodily“ do základní sestavy. Radim Řezník utkání zvládl s velkou parádou. Vydal se ze všech sil, dlouhá pauza na něm nebyla znát. Svým spoluhráčům hodně pomohl.
 Lukáš Hejda  Ze základní sestavy ho vytlačil Robin Hranáč. Proti Fiorentině však nastoupili oba a společně odvedli kus poctivé práce. Lukáš Hejda prokázal své zkušenosti a útočníkům italského týmu téměř nic nedovolil. I díky němu Viktorka udržela nulu.
 Václav Jemelka  Na jaře hraje ve velké pohodě. Prokázal to i v duelu s Fiorentinou, patřil k pilířům týmu. Zvládl spoustu těžkých situací, ofenzivní silou soupeře se nenechal zastrašit. Byl jistý.
 Lukáš Červ  Po zimním příchodu z Liberce v Plzni skvěle zapadl. Zabydlel se ve středu hřiště a podává velmi dobré výkony. Další z nich vyšvihl proti Fiorentině, byl neustále aktivní. Jeden z nejlepších hráčů zápasu.
5
Fotogalerie

Další úspěch Viktorky. Podívejte se na 5 nejlepších hráčů Plzně v zápase s Fiorentinou

Plzeň stále může snít o postupu do semifinále Konferenční ligy. V úvodním čtvrtfinálovém duelu doma sehrála povedenou partii s Fiorentinou a do Itálie si poveze bezbrankovou remízu.

Fiorentina byla favoritem. Tým z Apeninského poloostrova byl lepší a aktivnější, Viktorka se za svůj výkon ale rozhodně nemusí stydět. Západočeši nepropadli, remíza 0:0 se počítá.

Kteří hráči Plzně patřili ve čtvrteční partii k nejlepším? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Martin Jedlička

Bez názvu.jpg

V Plzni odchytal třetí utkání Konferenční ligy. A opět udržel nulu. Spoluhráči ví, že se na něj mohou spolehnout, což platilo i ve čtvrtek. Když bylo třeba, podržel, týmu pomáhal i při rozehrávce. Další jistý výkon.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Radim Řezník

Radim Řezník Fiorentina.jpg

Devět měsíců nehrál velký zápas. Po sezoně v Plzni končí, už je s tím smířený, přesto ho okolnosti „hodily“ do základní sestavy. Radim Řezník utkání zvládl s velkou parádou. Vydal se ze všech sil, dlouhá pauza na něm nebyla znát. Svým spoluhráčům hodně pomohl.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Lukáš Hejda

Lukáš Hejda Fiorentina.jpg

Ze základní sestavy ho vytlačil Robin Hranáč. Proti Fiorentině však nastoupili oba a společně odvedli kus poctivé práce. Lukáš Hejda prokázal své zkušenosti a útočníkům italského týmu téměř nic nedovolil. I díky němu Viktorka udržela nulu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Václav Jemelka

Václav Jemelka Fiorentina.jpg

Na jaře hraje ve velké pohodě. Prokázal to i v duelu s Fiorentinou, patřil k pilířům týmu. Zvládl spoustu těžkých situací, ofenzivní silou soupeře se nenechal zastrašit. Byl jistý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Lukáš Červ

Lukáš Červ Fiorentina.jpg

Po zimním příchodu z Liberce v Plzni skvěle zapadl. Zabydlel se ve středu hřiště a podává velmi dobré výkony. Další z nich vyšvihl proti Fiorentině, byl neustále aktivní. Jeden z nejlepších hráčů zápasu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud