Nahradit africké duo stoperů Simon Deli a Michael Ngadeu? V tuto chvíli nemožné. Slavia proto žádného nového beka nyní nepřivede a vystačí si s tím, koho má.  Kdo tedy může naskočit ve středu obrany? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Nahradit africké duo stoperů Simon Deli a Michael Ngadeu? V tuto chvíli nemožné. Slavia proto žádného nového beka nyní nepřivede a vystačí si s tím, koho má. Kdo tedy může naskočit ve středu obrany? To se dozvíte v následujících kapitolách.

 Ondřej Kúdela  - Aktuální slávistická stoperská jednička. Dvaatřicetiletý Ondřej Kúdela se v loňské sezoně dostal do parádní formy, dal i tři góly a dokonce se objevil v reprezentaci. Teď je na něm, aby dirigoval zadní řady sešívaného týmu. Foto: Profimedia.cz
 David Hovorka  - Trenér Trpišovský ho dobře zná ze společného působení v Liberci. I proto jej v létě přivedl z konkurenční Sparty a ihned Davida Hovorku postavil do základní sestavy. Pětadvacetiletý stoper v loňské sezoně, kterou strávil na hostování v Jablonci, odváděl velmi dobré výkony, jeho nevýhodou však je, že zdaleka nemá takovou atletickou postavu jako Deli a Ngadeu. Foto: Profimedia.cz
 Michal Frydrych  - V létě o jeho návrat usilovali v Baníku, Slavia ale věděla, že nyní o něj nemůže přijít. Devětadvacetiletý Michal Frydrych v Edenu nastupoval na pravém kraji obranné řady, teď s ním ale v Edenu počítají zase na post stopera. Aktuálně je volbou číslo tři. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Alex Král  - Na stoperu může zahrát také Alex Král, který do Slavie přišel v zimě z Teplic. Trpišovský jej sice využívá ve středu zálohy, právě v Teplicích ale jednadvacetiletý Král nastupoval v obranné čtveřici. Na jaře patřil do základní sestavy sešívaného kádru a dostal se i do reprezentace, v letošním ročníku šel ale do hry vždy jako střídající hráč. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Další stopeři už nepřijdou. Toto je 5 hráčů, které Slavia může nasadit ve středu obrany

Simon Deli a Michael Ngadeu jsou pryč, v minulých dnech se proto žhavě spekulovalo o tom, kdo je ve Slavii nahradí. Do Edenu ale nakonec žádný nový stoper nepřijde.

Bez názvu.jpg

Nahradit africké duo? V tuto chvíli nemožné. Slavia proto žádného nového stopera nyní nepřivede a vystačí si s tím, koho má. Kdo tedy může naskočit ve středu obrany? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia.jpg

Aktuální slávistická stoperská jednička. Dvaatřicetiletý Ondřej Kúdela se v loňské sezoně dostal do parádní formy, dal i tři góly a dokonce se objevil v reprezentaci. Teď je na něm, aby dirigoval zadní řady sešívaného týmu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 6

David Hovorka

David Hovorka Slavia.jpg

Trenér Trpišovský ho dobře zná ze společného působení v Liberci. I proto jej v létě přivedl z konkurenční Sparty a ihned Davida Hovorku postavil do základní sestavy. Pětadvacetiletý stoper v loňské sezoně, kterou strávil na hostování v Jablonci, odváděl velmi dobré výkony, jeho nevýhodou však je, že zdaleka nemá takovou atletickou postavu jako Deli a Ngadeu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 6

Michal Frydrych

Michal Frydrych Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V létě o jeho návrat usilovali v Baníku, Slavia ale věděla, že nyní o něj nemůže přijít. Devětadvacetiletý Michal Frydrych v Edenu nastupoval na pravém kraji obranné řady, teď s ním ale v Edenu počítají zase na post stopera. Aktuálně je volbou číslo tři.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Alex Král

Alex Král Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Na stoperu může zahrát také Alex Král, který do Slavie přišel v zimě z Teplic. Trpišovský jej sice využívá ve středu zálohy, právě v Teplicích ale jednadvacetiletý Král nastupoval v obranné čtveřici. Na jaře patřil do základní sestavy sešívaného kádru a dostal se i do reprezentace, v letošním ročníku šel ale do hry vždy jako střídající hráč.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Kdyby bylo potřeba, tak ve středu obrany může naskočit i Vladimír Coufal. Bývalý kapitán Liberce má za sebou první sezonu ve Slavii, která mu vyšla na výbornou. Dal tři góly, přidal tři nahrávky a dostal se i do reprezentace. V létě se spekulovalo o jeho odchodu do Freiburgu, šestadvacetiletý bek ale zůstal v Edenu. Pokud by nastoupil na stoperu, tak jej napravo nahradí Tomáš Holeš, jenž v létě dorazil z Jablonce.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud