Martin Vitík  Měl by být hráčem, na kterém jednou bude stát sparťanská defenziva. Jenže souboj se Slavií ukázal, že osmnáctiletý stoper má ještě spoustu slabin. Martin Vitík působil hodně nejistě, jeho vinou padl i jeden z gólů Jana Kuchty.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ondřej Čelůstka  Další zápas, na který nebude vzpomínat v nejlepším. Ondřej Čelůstka sice působil jistěji než mladší Vitík, to je ale asi jediné pozitivum, které šlo na jeho výkonu najít. Tři inkasované góly, to je zkrátka špatná vizitka. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Martin Sáček  Tentokrát nenastoupil na kraji obrany, ale uprostřed zálohy. Čekalo se od něj, že bude hodně vidět. Jenže v ofenzivě jako by ani nebyl a také při bránění dával hráčům Slavie hodně prostoru. Sparta od něj potřebuje víc.  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Lukáš Juliš  Stále patří mezi elitní ligové střelce. V tomto ročníku Fortuna ligy se trefil už jedenáctkrát, pohárové derby se Slavií mu ale nevyšlo. Nebyl tak aktivní, jak by sparťané potřebovali, a když už se do šance dostal, tak ji neproměnil. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Další sparťanská ostuda. 5 hráčů, kteří v pohárovém derby se Slavií totálně propadli

Sparťané si věřili, že by doma mohli Slavii potrápit. Doufali, že uspějí a postoupí do finále domácího poháru. Realita byla ale úplně jiná - výsledek 0:3 a další tvrdá facka.

Po nástupu trenéra Pavla Vrby na Letnou se zdálo, že se Sparta zvedá. Jenže poté se rudá mašina zadrhla a zase pořádně skřípe. Spartě vůbec nevyšlo ani pohárové semifinále, ve kterém dostala tři branky od Slavie. Kteří hráči Vrbova týmu ve sledovaném derby totálně propadli? Podívejte se. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Tomáš Wiesner 

Tomáš Wiesner 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Od trenéra Vrby dostává hodně prostoru, zápas se Slavií mu ale vůbec nevyšel. Tomáš Wiesner nastoupil na pravém kraji obrany a čekalo se, že bude podporovat ofenzivu svého týmu. Jenže tato činnost mu vůbec nešla a navíc se podepsal pod dva inkasované góly. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Martin Vitík 

Martin Vitík 1 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Měl by být hráčem, na kterém jednou bude stát sparťanská defenziva. Jenže souboj se Slavií ukázal, že osmnáctiletý stoper má ještě spoustu slabin. Martin Vitík působil hodně nejistě, jeho vinou padl i jeden z gólů Jana Kuchty. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Ondřej Čelůstka 

Ondřej Čelůstka Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Další zápas, na který nebude vzpomínat v nejlepším. Ondřej Čelůstka sice působil jistěji než mladší Vitík, to je ale asi jediné pozitivum, které šlo na jeho výkonu najít. Tři inkasované góly, to je zkrátka špatná vizitka.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Martin Sáček 

Michal Sáček Sparta 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Tentokrát nenastoupil na kraji obrany, ale uprostřed zálohy. Čekalo se od něj, že bude hodně vidět. Jenže v ofenzivě jako by ani nebyl a také při bránění dával hráčům Slavie hodně prostoru. Sparta od něj potřebuje víc. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Lukáš Juliš 

Lukáš Juliš 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Stále patří mezi elitní ligové střelce. V tomto ročníku Fortuna ligy se trefil už jedenáctkrát, pohárové derby se Slavií mu ale nevyšlo. Nebyl tak aktivní, jak by sparťané potřebovali, a když už se do šance dostal, tak ji neproměnil.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud