Tomáš Ladra – 25 let Aktuálně zřejmě největší hvězda mladoboleslavského týmu. Na jaře se sice ještě netrefil, během podzimu dal ale Tomáš Ladra pět branek a vyrovnal své dosavadní střelecké maximum z ročníku 2018/19. Technicky dobře vybavený útočník se hlásí o pozornost.
 Daniel Mareček – 24 let Ligovou kariéru načal ve Slovácku. Loni hrál za Bohemians, díru do světa však v Ďolíčku neudělal. Od léta je ovšem v Mladé Boleslavi a hraje svou životní sezonu. Čtyřiadvacetiletý záložník nastupuje v základní sestavě, na kontě má pět branek a jednu asistenci. Řekne si o další posun?
 Lukáš Mašek – 18 let Velký talent. Je mu teprve 18 let, na kontě už přesto má 37 ligových startů. Do hry chodí z lavičky náhradníků, několikrát už byl ale v základu a říká si o místo v sestavě. V podzimním souboji s Baníkem dal první ligový gól, na jaře se ovšem do hry ještě nedostal.
 Vojtěch Stránský – 19 let K hodně zajímavé kariéře má nakročeno i mládežnický reprezentační bek Vojtěch Stránský. Devatenáctiletý obránce debutoval v nejvyšší soutěži v sezoně 2019/20, loni přidal 12 startů a letos byl na place už ve třinácti duelech. V srpnovém souboji se Spartou byl dokonce v základní sestavě a v utkání s Libercem dal svůj druhý ligový gól v kariéře.
5
Fotogalerie

Další posily elitních klubů? 5 hráčů Mladé Boleslavi, kteří se hlásí o pozornost

Mladá Boleslav v posledních měsících „poslala“ několik fotbalistů do Slavie. Ve městě Škodovky však působí i další hráči, kteří mohou být pro elitní ligové kluby hodně zajímaví.

Davidové Pech s Juráskem a Douděrou se vydali z Mladé Boleslavi do Slavie. Stejným směrem putoval i Daniel Fila nebo Ewerton. Za Mladou Boleslav však hrají i další, pro přední ligové kluby, zajímaví fotbalisté. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Denis Donát – 21 let

Denis DOnát MB MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

V lize debutoval loni za Hradec Králové. Na jaře hostoval v Chrudimi a v létě mládežnický reprezentační obránce přestoupil do Mladé Boleslavi. Během podzimu jednadvacetiletý Denis Donát chodil do hry převážně z lavičky náhradníků, pak se ale dostal do základní sestavy, ve které načal i jaro. Naposledy odehrál jeden poločas proti Spartě.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Ladra – 25 let

Tomáš Ladra MB Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Aktuálně zřejmě největší hvězda mladoboleslavského týmu. Na jaře se sice ještě netrefil, během podzimu dal ale Tomáš Ladra pět branek a vyrovnal své dosavadní střelecké maximum z ročníku 2018/19. Technicky dobře vybavený útočník se hlásí o pozornost.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Daniel Mareček – 24 let

Daniel Mareček MB ALEXANDR SATINSKÝ MAFRA Profimedia.jpg

Ligovou kariéru načal ve Slovácku. Loni hrál za Bohemians, díru do světa však v Ďolíčku neudělal. Od léta je ovšem v Mladé Boleslavi a hraje svou životní sezonu. Čtyřiadvacetiletý záložník nastupuje v základní sestavě, na kontě má pět branek a jednu asistenci. Řekne si o další posun?

Foto: ALEXANDR SATINSKÝ / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Lukáš Mašek – 18 let

Lukáš Mašek MB.jpg

Velký talent. Je mu teprve 18 let, na kontě už přesto má 37 ligových startů. Do hry chodí z lavičky náhradníků, několikrát už byl ale v základu a říká si o místo v sestavě. V podzimním souboji s Baníkem dal první ligový gól, na jaře se ovšem do hry ještě nedostal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Vojtěch Stránský – 19 let

Vojtěch Stránský MB Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

K hodně zajímavé kariéře má nakročeno i mládežnický reprezentační bek Vojtěch Stránský. Devatenáctiletý obránce debutoval v nejvyšší soutěži v sezoně 2019/20, loni přidal 12 startů a letos byl na place už ve třinácti duelech. V srpnovém souboji se Spartou byl dokonce v základní sestavě a v utkání s Libercem dal svůj druhý ligový gól v kariéře.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud