Další miliony. Kolik Slavia zaplatí za hráče, které nyní přivedla na hostování?

Slavia v minulých dnech znovu zbrojila a přivedla tři hráče z konkurenčních ligových týmů. Zatím na hostování, ve hře však „visí“ miliony korun.

Bez názvu5.jpg

Slavia se letos zaměřila především na hráče z Fortuna ligy. Tentokrát lovila v Teplicích, Českých Budějovicích a Mladé Boleslavi. Všechny nové posily zatím dorazily na hostování, už v zimě za ně ale Slavia může platit miliony. Více už se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jakub Hora

Jakub Hora Teplice 2.jpg

Zpráva o jeho příchodu do Edenu byla poměrně překvapivá. To však dříve byl také přestup Ondřeje Kúdely, z něhož se nakonec stal pilíř sestavy. Osmadvacetieltý ofenzivní univerzál Jakub Hora má zkušeností na rozdávání, v nejvyšší soutěži odehrál už 222 zápasů, v nichž dal 36 branek a přidal 19 asistencí. Hrál za Teplice, Bohemians, Plzeň a taky Slavii, kam se nyní vrátil. Nejprve na hostování, to se ale může změnit v přestup za 18 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Lukáš Provod

Lukáš Provod ČB 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník odehrál v úvodu sezony sedm zápasů za České Budějovice. Dal dvě branky, přidal dvě nahrávky a rázem zamířil do Edenu. Stále však patří Plzni, a tak ho sešívaní oficiálně koupí až v zimě. Přestupová částka by se měla vyšplhat na dvacet milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Ladislav Takács

Ladislav Takács Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Na hostování přišel do Slavie také Ladislav Takács, jenž by se měl pokusit nahradit Alexe Krále. Třiadvacetiletý obránce či defenzivní záložník dosud odehrál v lize 118 zápasů a dal v nich deset branek – šest z nich přitom vstřelil v minulé sezoně. Do Edenu míří zatím na hostování, podle portálu transfermarkt.de je ale jeho tržní cena zhruba 14 milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud