Další hvězdy pro Fortuna ligu. 3 ikony českého fotbalu, které se v létě mohou vrátit domů

Na ligové trávníky se vrátili Ondřej Čelůstka, Ladislav Krejčí nebo David Pavelka. Tím ale slavné návraty končit nemusí, liga by totiž mohla přilákat i další hvězdy.

Bez názvu.jpg

Do tuzemské fotbalové ligy se v pokročilejších fázích svých kariér vrátila spousta legend českého fotbalu od Tomáše Řepky, přes Vladimíra Šmicera, až po Tomáše Rosického nebo Milana Baroše. A v létě by se domů mohly vrátit další tři ikony. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Theodor Gebre Selassie

Gebre 20.jpg

Bývalý reprezentační bek je od roku 2012 v Brémách, kde si drží velmi dobrou pozici. Žádný jiný cizinec neodehrál za Werder více zápasů, než on. Jenže Theodor Gebre Selassie plánuje, že po této sezoně v německé Bundeslize skončí a vrátí se domů. Co to znamená? Čtyřiatřicetiletý Gebre by se klidně mohl objevit znovu ve Fortuna lize, kde dříve oblékal dresy Slavie či Liberce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Milan Škoda

Milan Škoda Rize.jpg

Je tomu rok, co Milan Škoda po dlouhých letech opustil Slavii a přestoupil do Rizesporu. V Turecku se uvedl skvěle, letos má na kontě už osm branek, jenže mu po sezoně končí smlouva a sám neví, co bude dál. Pětatřicetiletý útočník, který se rve o místo pro EURU, by se ale jednou rád vrátil zpátky do Edenu. „Do Slavie se vrátit musím, nedokážu si představit, že bych skončil kariéru někde jinde. Jestli za půl roku, za rok, nevím, jak to bude, ale jestli mám nějaké přání, tak končit ve Slavii. Nedokážu si to jinak představit,“ řekl Škoda v rozhovoru pro aktualne.cz.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Vaclík

Tomáš Vaclík Sevilla 20.jpg

V posledních dnech se nahlas spekuluje o jeho možném návratu do Sparty. Jednatřicetiletý Tomáš Vaclík je stále brankářem Sevilly, se kterou ovládl i Evropskou ligu, jenže jeho pozice nyní není nejlepší a po sezoně mu navíc končí smlouva. Jednička české reprezentace má na to, aby si řekla i o další angažmá v zahraničí, návrat do Sparty ale může být hodně lákavý.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud