Coufala chtějí v Premier League. Podívejte se, do kterých týmů by mohl zamířit

Jediní dva čeští fotbalisté, kteří aktuálně působí v Premier League, jsou Tomáš Souček a Matěj Vydra. To by se už brzy ale mohlo změnit.

Vladimír Coufal se během dvou let ve Slavii posunul výkonnostně hodně nahoru. Patří ke klíčovým hráčům sešívaných, velmi dobré výkony podával v Lize mistrů a v reprezentaci se dostal dokonce před Pavla Kadeřábka. Není divu, že okolo něj krouží kluby z Premier League. Tři z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

West Ham United

Vladimír Coufal LM.jpg

West Ham v zimě přivedl už Tomáše Součka, za kterého zaplatit přes půl miliardy korun a udělal z něj nejdražšího hráče v ligové historii. Londýnskému klubu se však tato investice náramně vyplatila, Souček dal tři góly, zařadil se mezi opory týmu a West Hamu pomohl k záchraně mezi elitou. Zřejmě i díky tomu se teď United zaměřili i na dalšího hráče Slavie, kterým má být Coufal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Southampton FC

Vladimír Coufal ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dres Southamptonu dříve oblékal už Rudolf Skácel, v jehož stopách by se mohl vydat i Vladimír Coufal. Tradiční účastník Premier League, který v posledním ročníku skončil na jedenáctém místě, je totiž údajně dalším z řady zájemců o zisk služeb pravého beka z Edenu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Brighton & Hove Albion FC

Vladimír Coufal Slavia 20.jpg

Dalším anglickým klubem, který okolo Coufala údajně krouží, je Brighton. Patnáctý tým posledního ročníku anglické ligy už dříve do svých řad přivedl Jiřího Skaláka nebo Aleše Matějů, ani jeden z nich se ale v Brightonu neusadil. Coufal by měl větší šanci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud