Kwadwo Asamoah  - Zkušený ghanský záložník přišel do Interu loňské léto z Juventusu. Letos měl Kwadwo Asamoah, který umí naskočit na kraji zálohy i obrany, poměrně pevné místo v sestavě, jenže aktuálně ho trápí problémy s kolenem a ty ho do hry nepustí. Minulý zápas proti Slavii odehrál celý. Foto: Profimedia.cz
 Nicolo Barella  - Nebýt jeho gólu v nastaveném čase, tak by Slavia odjela ze San Sira se třemi body. Tentokrát ale dvaadvacetiletý italský reprezentant bude milánskému celku chybět. Nicolo Barella totiž nedohrál ani první poločas posledního zápasu v Turíně a nenastoupí ani v Edenu. Foto: Profimedia.cz
 Roberto Gagliardini  - Pětadvacetiletý střední italský záložník letos nastupoval poměrně pravidelně. Ještě na začátku listopadu odehrál 72 minut v zápase proti Boloni, jenže od té doby se na hřiště nedostal. Bývalého hráče Atalanty, který má na kontě i šest startů v italské reprezentaci, totiž trápí svalové problémy. Foto: Profimedia.cz
 Matteo Politano  - Mimo hru je také Matteo Politano, který na San Siro přišel v létě za více než dvacet milionů eur ze Sassuola. Trojnásobný italský reprezentant, který nejčastěji nastupuje na pozici pravého křídla, si v milánském dresu zatím připsal dvanáct startů, ovšem na první gól ještě čeká. A nedá ho ani v Edenu, protože ho trápí problémy s kotníkem. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Conte počítá ztráty. 6 důležitých hráčů, které do zápasu se Slavií nepustí zdravotní problémy

Ve hře je hodně. Pro Slavii i Inter Milán bude středeční vzájemný zápas v Lize mistrů klíčový. Jenže klub ze San Sira před utkáním počítá velké ztráty.

Bez názvu.jpg

Obrana Slavie si ve středečním duelu Ligy mistrů proti Interu Milán bude muset poradit s Romelem Lukakem, ve hře bude i Milan Škriniar nebo Diego Godín, kouč italského celku Antonio Conte ale počítá i ztráty. Jména šesti hráčů, kteří se v Edenu určitě na hřišti neobjeví, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Kwadwo Asamoah

Kwadwo Asamoah.jpg

Zkušený ghanský záložník přišel do Interu loňské léto z Juventusu. Letos měl Kwadwo Asamoah, který umí naskočit na kraji zálohy i obrany, poměrně pevné místo v sestavě, jenže aktuálně ho trápí problémy s kolenem a ty ho do hry nepustí. Minulý zápas proti Slavii odehrál celý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Nicolo Barella

Nicolo Barella.jpg

Nebýt jeho gólu v nastaveném čase, tak by Slavia odjela ze San Sira se třemi body. Tentokrát ale dvaadvacetiletý italský reprezentant bude milánskému celku chybět. Nicolo Barella totiž nedohrál ani první poločas posledního zápasu v Turíně a nenastoupí ani v Edenu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Roberto Gagliardini

Roberto Gagliardini.jpg

Pětadvacetiletý střední italský záložník letos nastupoval poměrně pravidelně. Ještě na začátku listopadu odehrál 72 minut v zápase proti Boloni, jenže od té doby se na hřiště nedostal. Bývalého hráče Atalanty, který má na kontě i šest startů v italské reprezentaci, totiž trápí svalové problémy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Matteo Politano

Matteo Politano.jpg

Mimo hru je také Matteo Politano, který na San Siro přišel v létě za více než dvacet milionů eur ze Sassuola. Trojnásobný italský reprezentant, který nejčastěji nastupuje na pozici pravého křídla, si v milánském dresu zatím připsal dvanáct startů, ovšem na první gól ještě čeká. A nedá ho ani v Edenu, protože ho trápí problémy s kotníkem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Alexis Sánchez

Alexis Inter.jpg

Třicetiletý chilský útočník, který dříve hrával za Barcelonu či Arsenal do Milána přišel v létě na hostování z Manchesteru United. Na San Siru se měl stát jednou z hvězd souboru trenéra Conteho, jenže Alexis Sánchez celkově zvládl jen čtyři zápasy, ve kterých odehrál 129 minut.  Od konce září je mimo hru a  kvůli poraněným vazům v kotníku si nezahraje minimálně do ledna.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Stefano Sensi

Stefano Sensi.jpg

Proti Slavii si nezahraje, který odehrál celý úvodní duel. Čtyřiadvacetiletého italského reprezentanta, který je v Interu na hostování ze Sassuola, totiž trápí svalové problémy. A milánským bude hodně chybět. V sedmi zápasech Serie A totiž dal už tři branky a přidal čtyři asistence.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud