Coca-Cola Trophy Tour: Zlatá trofej FIFA míří do České republiky

(Inzerce) Světová trofej FIFA navštíví během své devítiměsíční cesty 90 zemí ze všech šesti konfederací FIFA. 6. března 2014 ji poprvé v historii uvítá Praha.
Coca-Cola Trophy Tour: Zlatá trofej FIFA míří do České republiky

Na své dosud nejdelší cestě, během které urazí téměř 150 000 kilometrů, navštíví FIFA World Cup™ Trophy Tour také Prahu.

Nejcennější fotbalová relikvie světa dorazí soukromým speciálem na Letiště Václava Havla 6. března 2014 v 10 hodin dopoledne. Návštěva bude ale pouze kratičká, na další cestu se soška vypraví už ve 14 hodin téhož dne, kdy odletí do Bosny a Hercegoviny.

Světová FIFA World Cup™ Trophy Tour, pořádaná společností Coca-Cola, byla slavnostně zahájena v září loňského roku pod sochou Krista Spasitele v Riu de Janeiru v Brazílii. Poprvé je do turné zahrnuta celá Latinská Amerika, kde je naplánováno celkem 39 zastávek. Zároveň se trofej vydá do padesáti zemí, které nikdy v minulosti neměly příležitost tento unikát uvítat. Mezi ně se řadí i Česká republika.

„Coca-Cola chce sdílet radost všech fotbalových fanoušků a proto se prostřednictvím našeho partnerství s FIFA snažíme přinést fotbalové nadšení do celého světa,“ uvedl Joseph Tripodi, výkonný viceprezident a marketingový manažer The Coca-Cola Company.

„Stejně jako všichni fanoušci, i my se velmi těšíme na další svátek fotbalu - Světový šampionát FIFA, který bude letos o to svátečnější, že se odehraje v Mekce fotbalu, v Brazílii. FIFA World Cup™ Trophy Tour nabízí skvělou příležitost přiblížit brazilskou vášeň pro kopanou milionům fanoušků po celém světě,“ dodal Tripodi.

„Jsme nadšeni, že můžeme opět přiblížit světu jeden z nejslavnějších symbolů fotbalu. Turné nám dává možnost sdílet vášeň pro tuto nádhernou hru s fanoušky napříč celou zeměkoulí, kteří tak dostávají šanci dostat se jednou za život do bezprostřední blízkosti trofeje ve své vlastní zemi. Rád bych tímto poděkoval našemu dlouholetému partnerovi společnosti Coca-Cola, že nám pomáhá plnit sen milionů fotbalových fandů po celém světě,“ vysvětlil Joseph S. Blatter, president FIFA.

Aktuální informace z FIFA World Cup™ Trophy Tour, včetně rozpisu jednotlivých zastávek, exkluzivních rozhovorů, fotografií a videí, naleznete na www.fifa.com/trophytour a na oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com/trophytour.

FIFA World Cup™ Trophy Tour je jen částí z rozsáhlé kampaně, kterou Coca-Cola oslavuje nadcházející světový šampionát. Řadí se sem také vizuály inspirované Brazílií, globální televizní reklama, či digitální kampaň zaměřená na spotřebitele.

Mimo jiné připravila Coca-Cola pro brazilský šampionát oficiální hymnu. Stala se jí píseň The World Is Ours interpretovaná brazilskou pouliční kapelou Monobloco a zpěvákem Davidem Correyem. Hymna prezentuje světu tradiční brazilskou hudbu, kde se mísí rytmy samby, baile funku a technobragy. Píseň můžete poslechnout na Spotify nebo shlédnout na www.cokeurl.com/worldisours.

Společnost Coca-Cola spolupracuje s FIFA od roku 1974 a od roku 1978 je oficiálním partnerem Mistrovství světa FIFA. Reklamní bannery na hřištích šampionátu má ale už od roku1950 a dlouhodobě podporuje fotbal na všech jeho úrovních. Nyní probíhá již třetí ročník turné, během kterého Coca-Cola společně s FIFA přináší fanouškům nejvzácnější fotbalovou trofej. Podobné akce probíhaly i před šampionáty v letech 2006 a 2010.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
FOTO: 28 sportovkyň, které se nechaly fotit nahé a ukázaly (skoro) všechno

FOTO: 28 sportovkyň, které se nechaly fotit nahé a ukázaly (skoro) všechno

Mezi vrcholovými sportovkyněmi bylo vždycky dost holek, jež se rády pochlubily vypracovanou postavou. Stovky hodin strávených v posilovnách a na sportovištích zkrátka musí být někde vidět.

27.  7.  2019 | | 9 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com