Co s nimi bude? 5 hráčů Sparty na hostování, jejichž budoucnost je nejistá

Sparta má první posilu – ze Slovácka přišel gólman Milan Heča. Další hráči na Letnou ještě určitě dorazí. A kolik prostoru dostanou fotbalisté, kteří v uplynulé sezoně působili jinde na hostování?

31 hráčů. Přesně tolik jich Sparta v uplynulé sezoně poslala na hostování. Zatímco Martin Dúbravka už zůstane v Newcastlu, třeba Matěj Pulkrab se klidně může stát sparťanským útočníkem číslo jedna. O místo na Letné by mělo zabojovat i dalších pět navrátilců z hostování. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Juraj Chvátal

Juraj Chvátal.jpg

Jednadvacetiletý slovenský obránce přišel na Letnou v roce 2015 ze Slovácka, ve Spartě ale odehrál pouhé dvě minuty. Hostoval zpátky ve Slovácku, uplynulý rok byl v Žilině a teď by se mohl ukázat ve Spartě. Na Letné totiž hledají alternativu na pravý kraj obrany, kde mají jen Ondřeje Zahustela.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jakub Nečas

Jakub Nečas Bohemians.jpg

Šance, že se Jakub Nečas prosadí do sparťanské sestavy, není příliš velká. Jednadvacetiletý záložník ale příležitost zřejmě dostane. Letošní sezonu zahájil na hostování v Mladé Boleslavi, po jednom zápase ale zamířil do kádru Bohemians 1905. V sezoně zasáhl do 28 zápasů a vstřelil premiérový ligový gól.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Néstor

Néstor Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Tvořivý španělský záložník přišel do Sparty v polovině ročníku 2016/17, na Letné se ale i vinou zdravotních problémů moc neprosadil. Na podzim zasáhl jen do čtyř zápasů, a tak se na jaro vrátil hostovat zpět na Julisku. Dostal se do formy, bude mu to ale stačit namísto ve sparťanské sestavě?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Rudolf Reiter 

Rudolf Reiter Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Rudolf Reiter je sparťanským odchovancem, ligu si ale na Letné nezahrál. Působil na Žižkově, hrál za Vlašim a letos si odbyl premiéru v nejvyšší soutěži v barvách Bohemians 1905. V sezoně zasáhl do 28 zápasů a vstřelil tři branky. Na Letné si ho zřejmě otestují.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Vukadin Vukadinovič

Vukadin Vukadinovič Sparta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Rychlonohý ofenzivní záložník přišel do Sparty před rokem ze Zlína, šanci v prvním týmu ale nedostal a vrátil se na hostování do Baťova města. Sezonu neměl tak dobrou jako tu předešlou, dal dva góly a přidal jedinou nahrávku, v létě ale zřejmě dostane ještě jednu šanci získat rudý dres. Uspěje?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud