Co bude s Němcem? 3 kluby, ve kterých by mohl pokračovat nechtěný bek Komety

Budoucnost Ondřeje Němce je stále nejistá. Zkušený bek totiž pořád neví, kde bude hrát. To by se ale už brzy mohlo změnit.

Šestatřicetiletý obránce se v minulých dnech dozvěděl nepříjemnou zprávu: v Kometě už s ním nepočítají. Kde tedy bude mistr světa z roku 2010 a trojnásobný extraligový šampion pokračovat? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Sparta Praha

Ondřej Němec Kometa 20 PATRIK UHLÍŘ  MAFRA  Profimedia.jpg

Nejvážnějším zájemce na zisk Němcových služeb je Sparta. Vedení Komety by mu v odchodu do Prahy nebránilo, Sparta o něj navíc velmi stojí. Pokud se tento obchod dotáhne do zdárného konce, tak by Němec mohl za svůj nový tým nastoupit už v pátek – shodou okolností proti Kometě.

Foto: PATRIK UHLÍŘ / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 4

ROBE Vsetín

Ondřej Němec ČR.jpg

Němec se po konci v Kometě začal připravovat s prvoligovým Vsetínem. Právě za Valachy v sedmnácti letech debutoval v extralize a na Lapači by jej přivítali s otevřenou náručí. „Pro nás by byl Ondra pecka. Budeme čekat. Uvidíme, jak se to vyvine. Má tady dveře otevřené. Je to extraligový hráč a záleží to čistě na něm,“ uvedl pro idnes.cz jednatel klubu Daniel Tobola. Reálněji než odchod do Chance ligy ale vypadá jeho setrvání v extralize.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Kometa Brno

Ondřej Němec Kometa 2.jpg

Ve hře je však ještě další možnost. Němec se nikde nemusí dohodnout na smlouvě a klidně tak může znovu obléknout dres Komety. I když se to nyní jeví spíše jako utopie, klidně se to stát může. „Nevylučuju nic. Mají (společně s Tomášem Vincourem) platnou smlouvu s Kometou. Já jsem jim pouze korektně řekl, jak se věci mají. Pokud si ale nové angažmá neseženou, budou smlouvu plnit u nás, a pokud rozhodnu, že půjdou do sestavy, tak půjdou a budou makat,“ citoval portál idnes.cz bosse Komety Libora Zábranského.

Uvidíme, jak tato sága dopadne a s kým se Němec nakonec dohodne. Nebo snad vstoupí do hry ještě někdo další?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud