Co bude s Barákem? Podívejte se, ve kterých klubech italské Serie A by mohl pokračovat

Co bude s Barákem? Podívejte se, ve kterých klubech italské Serie A by mohl pokračovat

Co bude s Barákem? Podívejte se, ve kterých klubech italské Serie A by mohl pokračovat

Antonín Barák naposledy hostoval v Lecce, kde si vypracoval dobrou pozici. S italským klubem ale neuhájil ligovou příslušnost a sestoupil do Serie B. Český záložník by se měl však vrátit zpátky mezi italskou elitu.

Pětadvacetiletý Barák je v Itálii od roku 2017, kdy odešel ze Slavie. V současné době se ale budoucnost člena širšího reprezentačního kádru zase řeší. Ve kterých klubech Serie A by mohl pokračovat? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Udinese Calcio

Antonín Barák Udine 3.jpg

Barák stále patří Udine, které za něj před třemi lety zaplatilo tři miliony eur. Dříve za Udine nastupoval pravidelně, dával i góly, jenže postupem času o svou pozici přišel a v posledním ročníku si připsal jen osm startů. Na jaře proto hostoval v Lecce, nyní je však jednou z možností, že se do Udine zase vrátí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Parma Calcio

Antonín Barák ČR 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jednou z destinací, kam by Barák mohl z Udine odejít, je Parma. Tu totiž nově vede kouč Fabio Liverani, který českého záložníka trénoval i v Lecce. Někdejší hráč Lazia, Fiorentiny či Palerma byl s Barákem velmi spokojený, a tak by ho rád přetáhl i do Parmy, která v uplynulém ročníku italské ligy skončila jedenáctá. Problémem ale mohou být finance, Udine za něj údajně požaduje osm až deset milionů eur.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Turín FC

Antonín BArák Lecce.jpg

Okolo Baráka údajně krouží ještě jeden tým – FC Turín. Ten už přivedl Poláka Karola Linettyho, vedle něhož by se mohl postavit právě český záložník. Klub z Turína skončil v poslední sezoně Serie A až šestnáctý, a tak není divu, že investuje a staví silnější tým. Barák by se mohl stát jeho součástí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud