Eldar Čivič  - Když před necelými dvěma lety na Letnou přiházel, počítalo se s ním jako s investicí do budoucna. Jenže dvaadvacetiletý reprezentant Bosny a Hercegoviny zatím svůj potenciál nenaplnil. Na podzim sice nastupoval v základní sestavě, na jaře se do ní ale poprvé dostal až v posledním kole s Karvinou. Zápas mu však vůbec nevyšel a kdo ví, kolik dalších šancí ještě levý bek dostane. Tím spíš, když ve velmi dobré formě hraje Matěj Hanousek, jenž do Sparty přišel v zimě z Jablonce. Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Eldar Čivič - Když před necelými dvěma lety na Letnou přiházel, počítalo se s ním jako s investicí do budoucna. Jenže dvaadvacetiletý reprezentant Bosny a Hercegoviny zatím svůj potenciál nenaplnil. Na podzim sice nastupoval v základní sestavě, na jaře se do ní ale poprvé dostal až v posledním kole s Karvinou. Zápas mu však vůbec nevyšel a kdo ví, kolik dalších šancí ještě levý bek dostane. Tím spíš, když ve velmi dobré formě hraje Matěj Hanousek, jenž do Sparty přišel v zimě z Jablonce. Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Čistka v zadních řadách Sparty. 4 obránci, kteří v létě mohou odejít z Letné

Letošní sezona Fortuna ligy míří do finále. Vrcholí boje o titul i o poháry, zároveň se však rozehrávají přestupové spekulace a začínají se řešit podoby kádrů na nový ročník.

Jedním z klubů, který bude znovu aktivní na přestupovém trhu, je Sparta. Na Letné zřejmě budou řešit i složení defenzivy. Hned čtyři současní obránci rudého kádru totiž v létě mohou ze Sparty odejít. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Eldar Čivič

Eldar Čivič Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Když před necelými dvěma lety na Letnou přiházel, počítalo se s ním jako s investicí do budoucna. Jenže dvaadvacetiletý reprezentant Bosny a Hercegoviny zatím svůj potenciál nenaplnil. Na podzim sice nastupoval v základní sestavě, na jaře se do ní ale poprvé dostal až v posledním kole s Karvinou. Zápas mu však vůbec nevyšel a kdo ví, kolik dalších šancí ještě levý bek dostane. Tím spíš, když ve velmi dobré formě hraje Matěj Hanousek, jenž do Sparty přišel v zimě z Jablonce.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 5

Alexandru Chipciu

Alexandru Chipciu Sparta 2.jpg

Devětadvacetiletý reprezentant z Rumunska přišel do Sparty v létě na hostování z Anderlechtu. Letenský klub na něj může uplatnit opci, jenže zatím nemá moc důvodů, proč by se měl k tomuto kroku odhodlat. Alexandru Chipciu nastupuje poměrně pravidelně a v základní sestavě, pražský klub od něj ale zřejmě čekal víc.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 5

Uroš Radakovič

Uroš Radakovič Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Srbský stoper je ve Spartě od léta. Na podzim nastupoval v základní sestavě, na jaře se do ní ale vešel jen dvakrát. Nastoupil i v utkání s Karvinou, proti které dal na podzim svůj první ligový gól. Tentokrát mu však zápas proti slezskému celku vůbec nevyšel a je otázkou, zda na Letné bude pokračovat i v příštím ročníku.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 5

Ondřej Zahustel

Ondřej Zahustel Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Na Letné mu hodně věřili, jenže letošní výkony Ondřeje Zahustela jsou zklamáním. Sedmadvacetiletý pravý obránce se po zranění vrátil do hry v závěru podzimu a na jaře přidal devět startů. Jenže za tím, co předváděl dříve, hodně zaostává. Je proto možné, že se Sparta v létě poohlédne po nějaké náhradě.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud