Chystá se velký návrat. 3 ligové kluby, do kterých v létě může zamířit Ladislav Krejčí

Několik let byl stabilním článkem české reprezentace a neustále se spekulovalo o jeho odchodu do zahraničí. Ladislav Krejčí odešel v roce 2016 do Boloni, v létě se ale může vrátit domů.

Levý záložník Sparty patřil k nejlepším hráčům české ligy. Kroužilo okolo něj několik klubů, z nichž si Krejčí nakonec vybral nabídku italské Boloni, která za něj zaplatila zhruba sto milionů korun.

Jenže šestadvacetiletý hráč se v Serii A moc neprosazuje a v létě z klubu nejspíš odejde. Spekuluje se o zájmu dalších týmů z Itálie, ale také o možném odchodu do Nizozemska, Rakouska či návratu do české ligy. Do kterých celků Fortuna ligy by mohl zamířit? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Sparta Praha

Ladislav Krejčí Sparta.jpg

Byla by to logická volba. Krejčí je sparťanským odchovancem a na Letné prožil úspěšné časy. S rudým týmem získal dva ligové tituly, v sezoně 2015/16 slavil postup do čtvrtfinále Evropské ligy a po Euru ve Francii zamířil z Letné do Itálie. Českou ligu opouštěl s bilancí 25 branek ve 131 zápasech. Sparta však není jediným domácím týmem, do kterého může zamířit...

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Slavia Praha

Ladislav Krejčí Boloňa 2.jpg

Nejsilnějším hráčem na domácí scéně je totiž aktuálně Slavia. Klub z Edenu rozhodně nechce oslabovat, někdo ale určitě odejde. Téměř jistý je přestup Tomáše Součka a už několik let se spekuluje také o odchodu Jaroslava Zmrhala, jenž hraje na postu, na kterém nastupuje i Krejčí. Ten by sice zamířil do kabiny úhlavního nepřítele, mohl by si však zahrát i Ligu mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Viktoria Plzeň

Ladislav Krejčí 2.jpg

Třetím domácím klubem, který by mohl vstoupit do hry o Krejčího, je Plzeň. Viktorka se dlouhodobě pohybuje na vrchních příčkách tabulky a hraje evropské poháry. Případný přestup by sice těžko snášeli fanoušci Sparty, už v zimě ale kádr Viktorky posílil bývalý sparťanský stoper a Krejčího kamarád Jakub Brabec. Napodobí jej v létě šestadvacetiletý záložník?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud