Boston Bruins  - Byla by to logická volba. Už letos se čeští fanoušci náramně bavili, když v akci mohli vidět tři české hokejisty. Ale co teprve, kdyby dorazil Boston s Davidy Pastrňákem a Krejčím. V organizaci Bruins navíc působí i Jakubové Zbořil s Laukem, v kádru jsou taky Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák. K tomu finský gólman Tuukka Rask, jenž během poslední výluky NHL působil v Plzni, ale také hvězdy v čele s Patricem Bergeronem a Bradem Marchandem. To by bylo velké lákadlo. Foto: Profimedia.cz
 Washington Capitals  - Pokud se NHL do Prahy vrátí, sázka na Boston se zdá být pravděpodobná. Ale proti komu by nastoupil? Spekuluje se například o Washingtonu s Alexnadrem Ovečkinem. Dres Capitals navíc obléká pražský rodák Jakub Vrána, který dozrává do role jednoho z lídrů organizace, a bek Michal Kempný. Tento zápas by si čeští fanoušci užili. Foto: Profimedia.cz
 San Jose Sharks  - I toto by bylo obrovské lákadlo. San Jose sice vstoupilo do sezony bídně, stále je však jedním z favoritů celé NHL. V kádru Sharks navíc působí i tři čeští hokejisté – Radim Šimek, Lukáš Radil a především Tomáš Hertl, jenž má za sebou životní sezonu. V O2 areně navíc už hrával v dresu Slavie. A souboj Hertla s Pastrňákem, to by stálo za to. Foto: Profimedia.cz
 Nashville Predators  - Asi nejméně atraktivní tým, o kterém se v souvislosti s Prahou mluví. V Nashvillu totiž nepůsobí žádný český hráč, na druhou stranu, Predators patří k nejsilnějším organizacím NHL. Její barvy hájí finský gólman Pekka Rinne, švýcarský bek Roman Josi nebo kanadský útočník Matt Duchene. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Chystá se další skvělá show. 4 týmy, které by si příští rok mohly zahrát NHL v Praze

Byla to show. A chystá se další! NHL by se měla vrátit do Prahy. Možná už za rok. Zbývá jen odpovědět na otázku, které týmy se v O2 areně představí.

David Pastrňák 19 3.jpg

Letošní zápas NHL v Praze se náramně povedl. Není divu, že už se nahlas šušká o tom, že se celá show do O2 areny vrátí i za rok. Kdo bude u toho? Čtyři mužstva, která se nejčastěji skloňují, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Boston Bruins

David Krejčí Pastrňák 19.jpg

Byla by to logická volba. Už letos se čeští fanoušci náramně bavili, když v akci mohli vidět tři české hokejisty. Ale co teprve, kdyby dorazil Boston s Davidy Pastrňákem a Krejčím. V organizaci Bruins navíc působí i Jakubové Zbořil s Laukem, v kádru jsou taky Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák. K tomu finský gólman Tuukka Rask, jenž během poslední výluky NHL působil v Plzni, ale také hvězdy v čele s Patricem Bergeronem a Bradem Marchandem. To by bylo velké lákadlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Washington Capitals

Jakub Vrána Washington 3.jpg

Pokud se NHL do Prahy vrátí, sázka na Boston se zdá být pravděpodobná. Ale proti komu by nastoupil? Spekuluje se například o Washingtonu s Alexnadrem Ovečkinem. Dres Capitals navíc obléká pražský rodák Jakub Vrána, který dozrává do role jednoho z lídrů organizace, a bek Michal Kempný. Tento zápas by si čeští fanoušci užili.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

San Jose Sharks

Tomáš Hertl gól.jpg

I toto by bylo obrovské lákadlo. San Jose sice vstoupilo do sezony bídně, stále je však jedním z favoritů celé NHL. V kádru Sharks navíc působí i tři čeští hokejisté – Radim Šimek, Lukáš Radil a především Tomáš Hertl, jenž má za sebou životní sezonu. V O2 areně navíc už hrával v dresu Slavie. A souboj Hertla s Pastrňákem, to by stálo za to.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Nashville Predators

Pekka Rinne.jpg

Asi nejméně atraktivní tým, o kterém se v souvislosti s Prahou mluví. V Nashvillu totiž nepůsobí žádný český hráč, na druhou stranu, Predators patří k nejsilnějším organizacím NHL. Její barvy hájí finský gólman Pekka Rinne, švýcarský bek Roman Josi nebo kanadský útočník Matt Duchene.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud