Chlapi z divokých snů. Toto jsou 3 němečtí fotbalisté, po kterých (prý) ženy nejvíc touží

O ČEM ženy sní, na to nám na přelomu tisíciletí odpověděl dokumentární film režisérky Olgy Sommerové. Co kdyby ale otázka zněla: „O KOM ženy sní?“

Německý týdeník Frau im Spiegel vychází už osm desetiletí a jak název napovídá, nabízí obsah hlavně pro ženy. Patří mezi padesát ženských magazínů s nejvyšším nákladem na světě. Průměrný věk čtenářek činí 42,4 let.

Tvůrci časopisu uspořádali anketu, v níž nechali hlasovat o nejoblíbenějším německém fotbalistovi. Jak to dopadlo a o kterých borcích ze zelených pažitů ženy sní, na to odpovídají následující kapitoly.

Pokračování 2 / 4

3. Mats Hummels (Borussia Dortmund)

Hummels.jpg

Obránce Mats Hummels obdržel od čtenářek magazínu Frau im Spiegel třetí  nejvyšší počet hlasů. V případě čtyřiatřicetiletého hráče Borussie Dortmund ženy nejspíš ocenily jeho vizáž. Občas se o něm totiž píše jako o jednom z nejpohlednějších fotbalistů v německé Bundeslize.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

2. Manuel Neuer (Bayern Mnichov)

Manuel Neuer.jpg

Brankáři Manuelu Neuerovi stačilo 16 procent hlasů čtenářek na druhou příčku. Podle mnohých expertů a fanoušků je gólman Bayernu Mnichov dlouhodobě jedním z nejlepších strážců branky na světě. A ženy - jak známo - milují muže, kteří jsou v něčem nejlepší. Ze sedmatřicetiletého borce navíc vyzařuje klid a bezpečí, což je přesně to, co spousta dam u chlapů hledá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

1. Thomas Müller (Bayern Mnichov)

Thomas Müller1.jpg

S 18 procenty všech hlasů se stal nejoblíbenějším německým fotbalistou mezi čtenářkami časopisu Frau im Spiegel kanonýr Bayernu Mnichov Thomas Müller. Ženy na čtyřiatřicetiletém ostrostřelci oceňují přirozenost, osobitost, smysl pro humor a inteligenci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud