Adam Hložek  - Okolo sedmnáctiletého sparťanského klenotu je pořádně živo. Už dříve se spekulovalo o zájemcích z Itálie či německém Dortmundu. Aktuálně se nejvíc píše o odchodu do Lipska, kde by Adam Hložek mohl nahradit Tima Wernera. Dá se čekat, že letenský klub Hložka nebude chtít pustit, ovšem pokud by za něj dostal okolo dvaceti milionů eur, mohl by na nabídku slyšet. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Ondřej Kolář  - Přestože nyní fotbalový svět stojí, na přestupovém trhu bude zájem taky o několik opor Slavie. Tou nejžádanější zřejmě bude Ondřej Kolář, jehož už dříve vábilo Nice, které nabízelo 400 milionů korun. Tehdejší nabídku Slavia smetla ze stolu a s pětadvacetiletým reprezentantem podepsala smlouvu do roku 2024. Jeho případný odchod tak vyjde hodně draho. Foto: Profimedia.cz
 Patrik Schick  - Čtyřiadvacetiletý reprezentační kanonýr v září opustil římské AS a odešel na hostování do Lipska. Za to dosud odehrál 19 zápasů, dal sedm branek a bundesligový velkoklub udělá vše pro to, aby českého útočníka udržel. Řím za něj prý požaduje 29 milionů eur (782 milionů korun), Lipsko by se ale rádo dostalo pod hranici dvaceti milionů. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Souček  - Co bude s Tomášem Součkem? Podmínky byly jasně dané. Pokud by se West Ham zachránil v Premier League, tak by se jeho hostování změnilo v přestup, za který by Slavia obdržela 540 milionů korun a pětadvacetiletý reprezentant by se stal nejdražším ligovým hráčem všech dob. Jenže nyní se kvůli koronaviru nehraje a nikdo neví, co bude dál. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Čeští fotbalisté jsou zase v kurzu. 4 hvězdy, za které se v létě mohou platit miliony

Veškeré fotbalové dění se zastavilo a je otázkou, co se bude dít na přestupovém trhu. Na ten by totiž měli vstoupit i někteří elitní čeští fotbalisté.

Bez názvu.jpg

O české reprezentanty je v evropských klubech zase zájem. Čtyři z nich by se už brzy mohli dočkat velkého přestupu a ve hře je opravdu spousta peněz. Více podrobností se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Adam Hložek

Adam Hložek 19 MICHAL SVÁEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Okolo sedmnáctiletého sparťanského klenotu je pořádně živo. Už dříve se spekulovalo o zájemcích z Itálie či německém Dortmundu. Aktuálně se nejvíc píše o odchodu do Lipska, kde by Adam Hložek mohl nahradit Tima Wernera. Dá se čekat, že letenský klub Hložka nebude chtít pustit, ovšem pokud by za něj dostal okolo dvaceti milionů eur, mohl by na nabídku slyšet.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Ondřej Kolář

Ondřej Kolář Slavia 3.jpg

Přestože nyní fotbalový svět stojí, na přestupovém trhu bude zájem taky o několik opor Slavie. Tou nejžádanější zřejmě bude Ondřej Kolář, jehož už dříve vábilo Nice, které nabízelo 400 milionů korun. Tehdejší nabídku Slavia smetla ze stolu a s pětadvacetiletým reprezentantem podepsala smlouvu do roku 2024. Jeho případný odchod tak vyjde hodně draho.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Patrik Schick

PAtrik Schick Lipsko.jpg

Čtyřiadvacetiletý reprezentační kanonýr v září opustil římské AS a odešel na hostování do Lipska. Za to dosud odehrál 19 zápasů, dal sedm branek a bundesligový velkoklub udělá vše pro to, aby českého útočníka udržel. Řím za něj prý požaduje 29 milionů eur (782 milionů korun), Lipsko by se ale rádo dostalo pod hranici dvaceti milionů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Tomáš Souček

Tomáš Souček WH.jpg

Co bude s Tomášem Součkem? Podmínky byly jasně dané. Pokud by se West Ham zachránil v Premier League, tak by se jeho hostování změnilo v přestup, za který by Slavia obdržela 540 milionů korun a pětadvacetiletý reprezentant by se stal nejdražším ligovým hráčem všech dob. Jenže nyní se kvůli koronaviru nehraje a nikdo neví, co bude dál.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud