Cesta do Sparty je volná. Dánský Aarhus už se loučí s Casperem Höjerem

Zdá se, že Sparta je hodně blízko své první letní posile. V zákulisí se už dlouho spekuluje o příchodu dánského beka Caspera Höjera, jehož příchod je na spadnutí.

O příchodu Höjera na Letnou se spekuluje už déle. Sparta si jej vyhlédla v dánském Aarhusu, ve kterém bývalý dánský mládežnický reprezentant působí od roku 2018. Pražané mají za šestadvacetiletého beka zaplatit okolo 15 milionů korun. 

Höjer by měl vyřešit problém na levém kraji obrany. Sparta má na tento post Matěje Hanouska, ten ale dlouhodobě neodvádí takové výkony, jaké jsou po něm žádány. Na stejném místě může naskočit i Dávid Hancko, jenž je však ve Spartě zatím jen na hostování z italské Fiorentiny. 

I proto padla volba na Höjera, jehož přestupu zřejmě nic nebrání. S hráčem už se dokonce loučí i vedení Aarhusu. „V pátek se rozloučíme s Casperem Höjerem Nielsenem, který po sezoně klub opustí a jde vstříc novým zahraničním výzvám. Děkujeme za skvěle strávený čas s tebou,” stojí na twitterovém účtu dánského klubu. Cesta na Letnou je volná... 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud