Pablo Sarabia  - Jeho aktuální tržní hodnota je 40 milionů eur. Nikdo z týmu Sevilly nestojí tolik jako Pablo Sarabia, jenž má formu jako hrom. Šestadvacetiletý ofenzivní záložník dal v letošním ročníku španělské ligy už devět branek a přidal stejný počet asistencí. Rodák z Madridu, který do Sevilly přišel z Getafe, prošel i mládežnickými reprezentačními výběry, za španělský A tým si ale ještě nezahrál. Foto: Profimedia.cz
 Éver Banega  - Jeden ze symbolů Sevilly, za kterou hraje už od roku 2014. V sezoně 2016/17 sice působil v Interu Milán, po roce byl ale zpátky ve Španělsku a znovu patří ke klíčovým postavám týmu, s nímž ovládl dva ročníky Evropské ligy. Ve španělské lize se letos třicetiletý záložník trefil třikrát, v Evropské lize dal ještě o gól navíc. Foto: Profimedia.cz
 Wissam Ben Yedder  - Aktuálně nejlepší střelec týmu. Wissam Ben Yedder dal v domácí soutěži už 12 branek (přidal i šest asistencí) a dalších šest gólů vstřelil v Evropské lize. Na osmadvacetiletého snajpra, který má na kontě i jeden start ve francouzské reprezentaci, si hráči Slavie musí dát pořádného majzla. Foto: Profimedia.cz
 André Silva  - Obrovské ofenzivní nebezpečí představuje také André Silva. Třiadvacetiletý portugalský reprezentant, který dal v národním týmu už 15 branek, se v letošním ročníku La Ligy trefil devětkrát. André Silva, jenž je v Seville na hostování z AC Milán, však čeká na svůj premiérový gól v Evropské lize. Dočká se ho proti Slavii? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Český gólman i snajpr z Francie. Toho je pět největších hvězd španělské Sevilly

Fotbalisty Slavie dnes čeká přetěžká zkouška. Sešívaní narazí na španělskou Sevillu, která rok co rok patří mezi nejlepší týmy v Evropě. Proti Součkovi a spol. se postaví řada skvělých fotbalistů.

Sevilla patří k favoritům celé Evropské ligy. Španělský klub má na soupisce spoustu nesmírně kvalitních hráčů, na které si hráči Slavie musí dát velký pozor. Vybrali jsme pět z nich – podívejte se na následující kapitoly a dozvíte se víc.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Vaclík

Tomáš Vaclík Barcelona.jpg

Devětadvacetiletý český gólman přišel do Sevilly v létě z Basileje. Fanoušci klubu jeho jméno moc neznali, rychle si jej ale zamilovali. Tomáš Vaclík se stal pevnou jedničkou mezi třemi tyčemi a zařadil se po bok nejlepších gólmanů La Ligy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Pablo Sarabia

Pablo Sarabia.jpg

Jeho aktuální tržní hodnota je 40 milionů eur. Nikdo z týmu Sevilly nestojí tolik jako Pablo Sarabia, jenž má formu jako hrom. Šestadvacetiletý ofenzivní záložník dal v letošním ročníku španělské ligy už devět branek a přidal stejný počet asistencí. Rodák z Madridu, který do Sevilly přišel z Getafe, prošel i mládežnickými reprezentačními výběry, za španělský A tým si ale ještě nezahrál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Éver Banega

Ever Banega 2.jpg

Jeden ze symbolů Sevilly, za kterou hraje už od roku 2014. V sezoně 2016/17 sice působil v Interu Milán, po roce byl ale zpátky ve Španělsku a znovu patří ke klíčovým postavám týmu, s nímž ovládl dva ročníky Evropské ligy. Ve španělské lize se letos třicetiletý záložník trefil třikrát, v Evropské lize dal ještě o gól navíc.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Wissam Ben Yedder

Wissam Ben Yedder.jpg

Aktuálně nejlepší střelec týmu. Wissam Ben Yedder dal v domácí soutěži už 12 branek (přidal i šest asistencí) a dalších šest gólů vstřelil v Evropské lize. Na osmadvacetiletého snajpra, který má na kontě i jeden start ve francouzské reprezentaci, si hráči Slavie musí dát pořádného majzla.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

André Silva

Andre Silva Sevilla.jpg

Obrovské ofenzivní nebezpečí představuje také André Silva. Třiadvacetiletý portugalský reprezentant, který dal v národním týmu už 15 branek, se v letošním ročníku La Ligy trefil devětkrát. André Silva, jenž je v Seville na hostování z AC Milán, však čeká na svůj premiérový gól v Evropské lize. Dočká se ho proti Slavii?

Foto: Profimedia.cz 

Doporučujeme

Články odjinud