David Rittich (Calgary Flames) – 84.  O místo na scéně se i v příští sezoně budou rvát tři čeští gólmani. Ve hře NHL 21 z nich dostal nejvyšší rating David Rittich z Calgary, toho ale v bráně Flames čeká tvrdá práce. Calgary totiž přivedlo Švéda Jacoba Markströma, jenž by se měl stát novou jedničkou. Foto: Profimedia.cz
 Filip Hronek (Detroit Red Wings) – 82.  Českých obránců v NHL moc není. Těch ofenzivních už vůbec ne. V Detroitu ale působí Filip Hronek, jehož je radost sledovat. To ostatně nyní třiadvacetiletý bek prokazuje taky v extraligovém Hradci Králové. Foto: Profimedia.cz
 Michal Kempný (Washington Capitals) – 81.  Druhým nejlépe hodnoceným českým obráncem ve hře NHL 21 je Michal Kempný. Třicetiletý bek, jenž v roce 20018 získal s Washingtonem Stanley Cup, v uplynulém ročníku posbíral celkově 19 bodů. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) – 83.  Stanley Cup už má ve sbírce také Ondřej Palát, který letos dosáhl na vytouženou trofej s Tampou Bay. Rodák z Frýdku-Místku ukázal v play off parádní formu a patřil ke klíčovým hráčům Lightning. Ve vyřazovacích bojích posbíral 18 bodů v 25 duelech. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Česká elita v zámoří. Takto vypadá nejlepší česká pětka ve hře NHL 21

Hra NHL 21 je už nějakou dobu venku. V akci se znovu objevila i řada českých hokejistů.

David Krejčí Pastrňák 20.jpg

David Pastrňák má za sebou životní sezonu, ve které se stal nejlepším střelcem NHL. Odpovídá tomu i jeho rating ve hře NHL 21. Jak si ale stojí jeho další krajané? Poskládali jsme český All-Star tým podle hodnocení ve hře NHL 21. Jeho podobu najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 7

David Rittich (Calgary Flames) – 84

David Rittich Calgary 2.jpg

O místo na scéně se i v příští sezoně budou rvát tři čeští gólmani. Ve hře NHL 21 z nich dostal nejvyšší rating David Rittich z Calgary, toho ale v bráně Flames čeká tvrdá práce. Calgary totiž přivedlo Švéda Jacoba Markströma, jenž by se měl stát novou jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Filip Hronek (Detroit Red Wings) – 82

Filip Hronek Detroit 20.jpg

Českých obránců v NHL moc není. Těch ofenzivních už vůbec ne. V Detroitu ale působí Filip Hronek, jehož je radost sledovat. To ostatně nyní třiadvacetiletý bek prokazuje taky v extraligovém Hradci Králové.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Michal Kempný (Washington Capitals) – 81

Michal Kempný Washington 2.jpg

Druhým nejlépe hodnoceným českým obráncem ve hře NHL 21 je Michal Kempný. Třicetiletý bek, jenž v roce 20018 získal s Washingtonem Stanley Cup, v uplynulém ročníku posbíral celkově 19 bodů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) – 83

Ondřej Palát SC.jpg

Stanley Cup už má ve sbírce také Ondřej Palát, který letos dosáhl na vytouženou trofej s Tampou Bay. Rodák z Frýdku-Místku ukázal v play off parádní formu a patřil ke klíčovým hráčům Lightning. Ve vyřazovacích bojích posbíral 18 bodů v 25 duelech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

David Krejčí (Boston Bruins) – 85

David Krejčí PO 2019.jpg

Nejlepším českým centrem ve hře NHL 21 je David Krejčí. Čtyřiatřicetiletý útočník je stále jedním z lídrů Bruins, ovšem po příští sezoně mu končí smlouva. Co s ním potom bude dál?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

David Pastrňák (Boston Bruins) – 91

David Pastrňák 21 2.jpg

Nejlepším českým hráčem ve hře NHL 21 je podle očekávání David Pastrňák, jenž dostal vysoký rating 91. V základní části posbíral parádních 95 bodů a nastřílel 48 branek. Společně s Alexandrem Ovečkinem se stal nejlepším střelcem základní části, v play-off ale nebojoval jen s protihráči, ale také se zraněním. Kvůli tomu je teď na několik měsíců mimo hru.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud