Jindřich Staněk  Čekání na první reprezentační výhru se vyplatilo. Jindřich Staněk proti Moldavsku předvedl jistý výkon, nic složitého nevymýšlel, a když bylo potřeba, tak zasáhl. Jeden důležitý zákrok vytáhl hned v úvodu zápasu, další pak ve druhé půli.

Jindřich Staněk
Čekání na první reprezentační výhru se vyplatilo. Jindřich Staněk proti Moldavsku předvedl jistý výkon, nic složitého nevymýšlel, a když bylo potřeba, tak zasáhl. Jeden důležitý zákrok vytáhl hned v úvodu zápasu, další pak ve druhé půli.

 Martin Vitík  Odbyl si reprezentační premiéru, po boku měl Tomáše Holeše a Davida Zimu. Martin Vitík, ač nejmladší a nejméně zkušený z nich, předvedl nejlepší výkon. Nervozita na něm nebyla znát, v defenzivě byl jistý.
 Tomáš Souček  Takto hraje kapitán. Tým celý zápas řídil, opět fungoval na velkém prostoru. Byl to od něj další spolehlivý výkon, který v závěru korunoval gólem na 3:0. Trefil se ve všech třech posledních kvalifikačních zápasech.
 David Douděra  Jeden z mužů zápasu. Stejně jako v Polsku nastoupil na levém kraji hřiště, i když ve Slavii operuje na druhé straně. Ale opět nezklamal. David Douděra byl od začátku nesmírně aktivní a soupeři hodně zatápěl. Svou první šanci ještě neproměnil, pak ale pláchl obraně soupeře a krásným gólem otevřel skóre.
 Tomáš Chorý  To bylo kritiky. Proč je Tomáš Chorý v reprezentaci? Urostlý útočník si proti Moldavsku odbyl premiéru v národním týmu a všechny, kteří o něm pochybovali, dokonale umlčel. Vyhrál téměř všechny souboje, do kterých šel. Na první gól přihrál, druhý sám dal. To byla premiéra!
6
Fotogalerie

Češi míří na EURO. Podívejte se, kteří hráči zařídili výhru nad Moldavskem

Dřelo to, místy opravdu hodně, cíl se ale splnil. Čeští fotbalisté v pondělí porazili Moldavsko a postupují na mistrovství Evropy.

Krkolomná cesta je u konce, čeští fotbalisté míří na mistrovství Evropy. Souček a spol. porazili v klíčovém utkání Moldavsko a vydřeli postup na turnaj v Německu. Jména hráčů, kteří zařídili pondělní triumf, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Jindřich Staněk

Bez názvu.jpg

Čekání na první reprezentační výhru se vyplatilo. Jindřich Staněk proti Moldavsku předvedl jistý výkon, nic složitého nevymýšlel, a když bylo potřeba, tak zasáhl. Jeden důležitý zákrok vytáhl hned v úvodu zápasu, další pak ve druhé půli.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Martin Vitík

Martin Vitík ČR.jpg

Odbyl si reprezentační premiéru, po boku měl Tomáše Holeše a Davida Zimu. Martin Vitík, ač nejmladší a nejméně zkušený z nich, předvedl nejlepší výkon. Nervozita na něm nebyla znát, v defenzivě byl jistý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Tomáš Souček

Tomáš Souček ČR.jpg

Takto hraje kapitán. Tým celý zápas řídil, opět fungoval na velkém prostoru. Byl to od něj další spolehlivý výkon, který v závěru korunoval gólem na 3:0. Trefil se ve všech třech posledních kvalifikačních zápasech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

David Douděra

David Douděra ČR.jpg

Jeden z mužů zápasu. Stejně jako v Polsku nastoupil na levém kraji hřiště, i když ve Slavii operuje na druhé straně. Ale opět nezklamal. David Douděra byl od začátku nesmírně aktivní a soupeři hodně zatápěl. Svou první šanci ještě neproměnil, pak ale pláchl obraně soupeře a krásným gólem otevřel skóre.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Tomáš Chorý

Tomáš Chorý ČR.jpg

To bylo kritiky. Proč je Tomáš Chorý v reprezentaci? Urostlý útočník si proti Moldavsku odbyl premiéru v národním týmu a všechny, kteří o něm pochybovali, dokonale umlčel. Vyhrál téměř všechny souboje, do kterých šel. Na první gól přihrál, druhý sám dal. To byla premiéra!

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Vasil Kušej

Vasil Kušej ČR.jpg

Stejně jako Vitík a Chorý si v reprezentaci odbyl premiéru. Mladoboleslavský rychlík naskočil do zápasu ve druhém poločase a na hřišti zářil. Od začátku byl aktivní, dovolil si toho hodně. Podílel se na dvou českých gólech, v národním týmu určitě nehrál naposled.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud