David Zima   Vedle Brabce herně roste. Oproti duelu se Švýcary šel jeho výkon nahoru, je vidět, jak se mu zvedá sebevědomí. Hvězdných Španělů se nezalekl, hrál tvrdě, předvedl i jeden parádní skluz. 
 Vladimír Coufal   Opět parádní výkon. Celý zápas byl neúnavný, stále podporoval ofenzivu, Španělům nedal nic zadarmo. V úvodu zápasu skvěle našel Jana Kuchtu, který připravil první gól pro Jakuba Peška. 
 Michal Sadílek  Ve středu zálohy zase nastoupil vedle Tomáše Součka a jejich spolupráce opět fungovala na jedničku. Michal Sadílek byl neúnavný, Španělům nenechal ani centimetr volného místa. Celou dobu hrál ve vysokém nasazení, skvělý výkon. 
 Jan Kuchta   Českému týmu chybí Patrik Schick, Jan Kuchta jej ale dokázal parádně nahradit. V duelu se Švýcary dal svůj první gól a skvěle zvládl i part se Španělskem. Na první gól krásně nahrál Peškovi, druhý dal sám. Jeho lob bude ještě dlouho kolovat světem. Říká si o přestup z Ruska. 
5
Fotogalerie

Češi málem složili obra. 5 hráčů, kteří proti Španělům předvedli parádní výkon

Čeští fotbalisté sahali po senzaci, nad Španěly ještě krátce před koncem nedělní bitvy vedli 2:1, nakonec ale mají „jen” bod. Předvedli však parádní výkon, za který byli odměněni velkým potleskem.

Čeští fotbalisté nejprve porazili Švýcary a poté remizovali se Španělskem. Takový vstup do Ligy národů snad nikdo ani nečekal. Tým kouče Šilhavého odehrál v nedělní skvělý zápas, za který sklízí zaslouženou chválu. Jména pěti hráčů českého týmu, kteří proti Španělům předvedli parádní výkony, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Jakub Brabec 

Jakub Brabec Španělsko.jpg

Českému týmu chybí několik stoperů, mimo hru je i tradiční lídr zadních řad Tomáš Kalas, Jakub Brabec ale znovu ukázal, že jeho roli dokáže převzít. Velmi dobře zvládl už zápas se Švýcary a vyčníval taky proti Španělům. Opět dirigoval své spoluhráče, počínal si velmi dobře. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Zima 

David Zima ČR 22 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Vedle Brabce herně roste. Oproti duelu se Švýcary šel jeho výkon nahoru, je vidět, jak se mu zvedá sebevědomí. Hvězdných Španělů se nezalekl, hrál tvrdě, předvedl i jeden parádní skluz. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Vladimír Coufal 

Vladimír Coufal Španělsko.jpg

Opět parádní výkon. Celý zápas byl neúnavný, stále podporoval ofenzivu, Španělům nedal nic zadarmo. V úvodu zápasu skvěle našel Jana Kuchtu, který připravil první gól pro Jakuba Peška. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Michal Sadílek 

Michal Sadílek Španělsko.jpg

Ve středu zálohy zase nastoupil vedle Tomáše Součka a jejich spolupráce opět fungovala na jedničku. Michal Sadílek byl neúnavný, Španělům nenechal ani centimetr volného místa. Celou dobu hrál ve vysokém nasazení, skvělý výkon. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta 

Jan Kuchta ČR gól Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Českému týmu chybí Patrik Schick, Jan Kuchta jej ale dokázal parádně nahradit. V duelu se Švýcary dal svůj první gól a skvěle zvládl i part se Španělskem. Na první gól krásně nahrál Peškovi, druhý dal sám. Jeho lob bude ještě dlouho kolovat světem. Říká si o přestup z Ruska. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud