Martin Ševc  Pouze Martin Pláněk toho z Mladé Boleslavi odehrál v play-off více než on. Martin Ševc sice má už čtyřicet let, na ledě je ale stále nesmírně platný. Ve vyřazovacích bojích odehrál už přes 220 minut a na kontě má i pět nahrávek. Proti Třinci se jeho důraz bude hodně hodit. 
 Miloš Kelemen  Dvaadvacetiletý slovenský útočník, který má ve sbírce i olympijský bronz z Pekingu, je fantomem tohoto play-off. Miloš Kelemen, jenž dorazil před sezonou ze Zvolena, v základní části posbíral 18 bodů, ve vyřazovacích bojích je ale zatím nezastavitelný. Naposledy rozhodl páté čtvrtfinále s Hradcem Králové a do sbírky přidal už sedmý zásah. Na kontě má taky tři nahrávky a je nejproduktivnějším hráčem celého play-off. 
 Jan Eberle  Zkušený útočník odehrál poslední tři sezony za Plzeň, odkud zamířil do Mladé Boleslavi. V základní části zasáhl jen do 33 zápasů a posbíral v nich devět bodů. V play-off je ale dvaatřicetiletý Jan Eberle pořádně rozjetý. Na kontě má už pět branek. 
 Jakub Kotala   Bruslaři jsou rozjetí. A to ještě nerozbalili všechny trumfy! Více se čeká například od Jakuba Kotaly, který v loňském play-off posbíral deset bodů a patřil k objevům vyřazovacích bojů. Pětadvacetiletému útočníkovi vyšla i letošní základní část, v play-off má ale zatím bilanci 2+2. Ještě může přidat.
6
Fotogalerie

Černý kůň play-off. 6 hráčů Mladé Boleslavi, kteří mohou Bruslaře dovést až k titulu

Základní část jim nevyšla, v play-off ale jedou. Hokejisté Mladé Boleslavi jsou už v semifinále.

V základní části skončili až jedenáctí, v play-off ale nejprve vyřadili Plzeň a poté i favorizovaný Hradec Králové. Teď jde Mladá Boleslav na našlapaný Třinec, Bruslaři ale chtějí jít znovu dál. Třeba až k titulu. Jména šesti hráčů, kteří tým mohou dovést na úplný vrchol, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 7

Gašper Krošelj 

profimedia-0672607910.jpg

Jeden z hrdinů letošního play-off. Pětatřicetiletý slovinský gólman, který je v Mladé Boleslavi už čtvrtou sezonu, znovu předvádí parádní výkony. V deseti zápasech vyřazovacích bojů vychytal sedm výher a v průměru inkasuje jen 2,13 branky na utkání. Úspěšností zákroků se dostal nad 93,4 procent. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Martin Ševc 

profimedia-0637668681.jpg

Pouze Martin Pláněk toho z Mladé Boleslavi odehrál v play-off více než on. Martin Ševc sice má už čtyřicet let, na ledě je ale stále nesmírně platný. Ve vyřazovacích bojích odehrál už přes 220 minut a na kontě má i pět nahrávek. Proti Třinci se jeho důraz bude hodně hodit. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Miloš Kelemen 

profimedia-0672624644.jpg

Dvaadvacetiletý slovenský útočník, který má ve sbírce i olympijský bronz z Pekingu, je fantomem tohoto play-off. Miloš Kelemen, jenž dorazil před sezonou ze Zvolena, v základní části posbíral 18 bodů, ve vyřazovacích bojích je ale zatím nezastavitelný. Naposledy rozhodl páté čtvrtfinále s Hradcem Králové a do sbírky přidal už sedmý zásah. Na kontě má taky tři nahrávky a je nejproduktivnějším hráčem celého play-off. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Jan Eberle 

profimedia-0638110889.jpg

Zkušený útočník odehrál poslední tři sezony za Plzeň, odkud zamířil do Mladé Boleslavi. V základní části zasáhl jen do 33 zápasů a posbíral v nich devět bodů. V play-off je ale dvaatřicetiletý Jan Eberle pořádně rozjetý. Na kontě má už pět branek. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Jakub Kotala 

profimedia-0642172214.jpg

Bruslaři jsou rozjetí. A to ještě nerozbalili všechny trumfy! Více se čeká například od Jakuba Kotaly, který v loňském play-off posbíral deset bodů a patřil k objevům vyřazovacích bojů. Pětadvacetiletému útočníkovi vyšla i letošní základní část, v play-off má ale zatím bilanci 2+2. Ještě může přidat. 

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

David Šťastný 

profimedia-0637668029.jpg

Povedené výkony ho v minulých letech vynesly až do reprezentace. V základní části David Šťastný odehrál 39 zápasů a posbíral v nich 22 bodů. V play-off devětadvacetiletý útočník přidal pět nahrávek, čeká se ale, že to může rozbalit ještě víc.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud