David Kämpf  - Bez smlouvy bude po nadcházející sezoně například David Kämpf. Pětadvacetiletý útočník se chystá na svou čtvrtou sezonu v Chicagu, se kterým si v uplynulém ročníku poprvé zahrál i v play-off. V poslední sezoně posbíral celkem 17 bodů, řekne si v tom nadcházejícím o novou smlouvu? Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kaše  - Pětadvacetiletý útočník v průběhu minulé sezony poprvé v NHL změnil dres a odešel z Anaheimu, kde se mu dařilo, do Bostonu. Za Bruins stihl odehrát šest zápasů v základní části a jedenáct startů přidal v play-off, ve kterém si připsal čtyři asistence. V dalším ročníku bude hrát o nový kontrakt. Foto: Profimedia.cz
 David Krejčí  - Ještě letos si přijde na sedm milionů dolarů, ovšem jeho budoucnost je nejistá. David Krejčí v NHL nikdy nehrál jinde, než v Bostonu, jenže po této sezoně čtyřiatřicetiletému útočníkovi končí smlouva. V Bruins je dlouhodobě jedním z klíčových hráčů, dočká se tak i dalšího kontraktu? Foto: Profimedia.cz
 Petr Mrázek  - Bývalý gólman Detroitu a Philadelphie se chystá na svou třetí sezonu v Carolině. Ty předešlé dvě mu vyšly, dostával hodně prostoru a předváděl velmi kvalitní výkony. Pokud si osmadvacetiletý Petr Mrázek svou pozici udrží, tak by si znovu mohl vyjednat zajímavé podmínky. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Čeká je boj o budoucnost. 7 českých stálic, kterým po sezoně skončí smlouvy v NHL

Zatím se sice neví, kdy a jak se rozejde nová sezona NHL, řadě hráčů v ní ale půjde o hodně. O svou budoucnost budou bojovat i čeští hokejisté.

Bez názvu.jpg

Nová sezona NHL by mohla odstartovat v půlce ledna. Do akce znovu zasáhne řada českých hokejistů, ovšem hned několika z nich po ročníku 2020/21 skončí smlouva. Je mezi nimi i sedm zkušených hráčů (počítáme ty nad 25 let), kteří tak budou hrát o hodně. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 8

David Kämpf

David Kampf Chicago.jpg

Bez smlouvy bude po nadcházející sezoně například David Kämpf. Pětadvacetiletý útočník se chystá na svou čtvrtou sezonu v Chicagu, se kterým si v uplynulém ročníku poprvé zahrál i v play-off. V poslední sezoně posbíral celkem 17 bodů, řekne si v tom nadcházejícím o novou smlouvu?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Ondřej Kaše

David Kaše Boston.jpg

Pětadvacetiletý útočník v průběhu minulé sezony poprvé v NHL změnil dres a odešel z Anaheimu, kde se mu dařilo, do Bostonu. Za Bruins stihl odehrát šest zápasů v základní části a jedenáct startů přidal v play-off, ve kterém si připsal čtyři asistence. V dalším ročníku bude hrát o nový kontrakt.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

David Krejčí

David Krejčí PO 2019.jpg

Ještě letos si přijde na sedm milionů dolarů, ovšem jeho budoucnost je nejistá. David Krejčí v NHL nikdy nehrál jinde, než v Bostonu, jenže po této sezoně čtyřiatřicetiletému útočníkovi končí smlouva. V Bruins je dlouhodobě jedním z klíčových hráčů, dočká se tak i dalšího kontraktu?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Petr Mrázek

Petr Mrázek Carolina 4.jpg

Bývalý gólman Detroitu a Philadelphie se chystá na svou třetí sezonu v Carolině. Ty předešlé dvě mu vyšly, dostával hodně prostoru a předváděl velmi kvalitní výkony. Pokud si osmadvacetiletý Petr Mrázek svou pozici udrží, tak by si znovu mohl vyjednat zajímavé podmínky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Tomáš Nosek

Tomáš Nosek Vegas1.jpg

Má za sebou třetí rok v Las Vegas, kde opět patřil k důležitým postavám. Jenže po sezoně mu skončila smlouva a zdálo se, že novou nabídku od Golden Knights nedostane. Osmadvacetiletý Tomáš Nosek, jenž v posledním ročníku posbíral celkově 18 bodů, se ale nakonec dočkal a nový kontrakt podepsal. Jenže jen na rok.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

David Rittich

David Rittich Calgary 19.jpg

V loňské sezoně byl jedničkou Calgary. Svými výkony rozhodně nezklamal, vedení Flames ale od svého brankářského dua očekávalo více, a tak přivedlo Jacoba Markströma. Pozice osmadvacetiletého Davida Ritticha, jenž loni odchytal celkem 49 zápasů, tím hodně oslabí. A po sezoně mu navíc končí smlouva.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Dominik Simon

Dominik SImon Pittsburgh 3.jpg

Jeho mise v Pittsburghu, kam odešel v roce 2015, je u konce. Šestadvacetiletý Dominik Simon však v NHL pokračuje a nově bude oblékat dres Calgary. S vedením Flames podepsal roční kontrakt na 700 tisíc dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud