Connor Goldson – 25 tis. liber týdně   Jedním z nejlépe placených hráčů týmu je Connor Goldson, jenž může nastoupit jak na postu stopera, tak na kraji obrany. Do Glasgow přišel v létě roku 2018 z anglického Brightonu a ihned se stal jedním z klíčových hráčů týmu. V letošní sezoně skotské ligy osmadvacetiletý bek nasázel i čtyři branky.  Foto: Profimedia.cz
 Jermain Defoe – 30 tis. liber týdně  Bývalý anglický reprezentační útočník je asi nejznámějším jménem na soupisce Rangers. Jermain Defoe má sice už 38 let a nedostává tolik prostoru, jako ostatní konkurenti, jeho jméno mu ale zaručuje dostatečně vysoký příjem. Defoe v minulosti hrával za West Ham, Tottenham či zámořské Toronto. Letos má na kontě 14 soutěžních startů a čtyři góly.  Foto: Profimedia.cz
 Alfredo Morelos – 32,5 tis. liber týdně   Reprezentant z Kolumbie je nejdražším hráčem a zároveň jedním z nejlépe placených fotbalistů Rangers. Do Skotka dorazil v roce 2017 z Helsinek a patří k hlavním hvězdám týmu. Letos má čtyřiadvacetiletý forvard na kontě celkově už 15 gólů.  Foto: Profimedia.cz
 Kemar Roofe – 35 tis. liber týdně   Nejlépe placeným hráčem Rangers je Kemar Roofe, jenž do Skotska přestoupil loni v létě z belgického Anderlechtu. Osmadvacetiletý útočník, který má anglické a jamajské občanství, má na kontě deset branek ve skotské lize a dva zásahy přidal i v Evropě. Obrana Slavie si na něj musí dát velký pozor.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Bývalá hvězda Albionu i snajpr z Kolumbie. 4 nejlépe placení hráči Glasgow Rangers

Slavii dnes čeká další z vrcholů sezony. Do Edenu přijede Glasgow Rangers, se kterým se sešívaní utkají o postup do další fáze Evropské ligy. Na soupisce skotského klubu je přitom řada známých jmen.

Jermain Defoe Rangers 1.jpg

Glasgow Rangers, na které dnes narazí Slavia, je společně se Celticem nejslavnějším skotským klubem. Manažer Steven Gerrard má na soupisce řadu skvělých fotbalistů, kteří jsou známí po celé Evropě. Jména čtyř nejlépe placených z nich (bereme týdenní výdělky pode portálu footballleaguefc.com) najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Connor Goldson – 25 tis. liber týdně 

Connor Goldson.jpg

Jedním z nejlépe placených hráčů týmu je Connor Goldson, jenž může nastoupit jak na postu stopera, tak na kraji obrany. Do Glasgow přišel v létě roku 2018 z anglického Brightonu a ihned se stal jedním z klíčových hráčů týmu. V letošní sezoně skotské ligy osmadvacetiletý bek nasázel i čtyři branky. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jermain Defoe – 30 tis. liber týdně 

Jermain Defoe Rangers.jpg

Bývalý anglický reprezentační útočník je asi nejznámějším jménem na soupisce Rangers. Jermain Defoe má sice už 38 let a nedostává tolik prostoru, jako ostatní konkurenti, jeho jméno mu ale zaručuje dostatečně vysoký příjem. Defoe v minulosti hrával za West Ham, Tottenham či zámořské Toronto. Letos má na kontě 14 soutěžních startů a čtyři góly. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Alfredo Morelos – 32,5 tis. liber týdně 

Alfredo Morelos.jpg

Reprezentant z Kolumbie je nejdražším hráčem a zároveň jedním z nejlépe placených fotbalistů Rangers. Do Skotka dorazil v roce 2017 z Helsinek a patří k hlavním hvězdám týmu. Letos má čtyřiadvacetiletý forvard na kontě celkově už 15 gólů. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Kemar Roofe – 35 tis. liber týdně 

Kemar Roofe.jpg

Nejlépe placeným hráčem Rangers je Kemar Roofe, jenž do Skotska přestoupil loni v létě z belgického Anderlechtu. Osmadvacetiletý útočník, který má anglické a jamajské občanství, má na kontě deset branek ve skotské lize a dva zásahy přidal i v Evropě. Obrana Slavie si na něj musí dát velký pozor. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud