Antonín Barák  Měl být jedním z motorů české ofenzivy. Čekalo se, že bude aktivní a bude připravovat šance pro své spoluhráče. Do jedné příležitosti sice vyslal Jana Kuchtu, jinak toho ale moc nevymyslel. Český tým od něj potřeboval víc. 
 Milan Havel  Do hry naskočil ve druhé půli a v nastaveném čase se mohl stát hrdinou, největší českou šanci ale trestuhodně zahodil. Pro Milana Havla to byl teprve druhý start v reprezentaci, moc rád na něj ale vzpomínat nebude. Dopředu toho moc nevymyslel, zato hráči Švédska mu pořádně motali hlavu. 
 Aleš Matějů  V reprezentaci už toho odehrál docela dost, ale upřímně, pamatujete si na něco, čím vás dokázal zaujmout? Společně s Havlem nahradili Jankta a Lukáše Masopusta, po jejich příchodu měli ale domácí navrch. Aleš Matějů českému týmu vůbec nepomohl, několikrát navíc zbytečně ztratil míč.
 Tomáš Pekhart  Kolik už dostal reprezentačních šancí? Na sraz přijel z Polska a se slušnou formou, brousil si zuby na základní sestavu, v té ale nastoupil Jan Kuchta, jenž podal velmi dobrý výkon. Tomáš Pekhart, který jej ve druhém poločase vystřídal, byl o poznání slabší. Švédské obraně se po jeho příchodu muselo ulevit, Pekhart tolik nenapadal a nedostal se do žádné šance. 
5
Fotogalerie

Byl to marný boj. 5 hráčů českého týmu, kterým baráž ve Švédsku vůbec nevyšla

Sen se rozplynul, česká fotbalová reprezentace si na mistrovství světa v Kataru nezahraje. Ze hry ji poslalo Švédsko.

Češi ve čtvrtek ve Švédsku bojovali, na postup ale nedosáhli. Hostům velmi dobře fungovala obrana, dobrý výkon odvedl i útočník Jan Kuchta, pěti hráčům ale klíčový zápas sezony vůbec nesedl. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Jakub Jankto 

profimedia-0672900080.jpg

Snahu mu upřít nelze, moc dalších pozitiv ale nenabídl. Jakub Jankto předvedl jeden drzý průnik, jinak to od něj byla slabota. Ztratil hodně míčů, směrem dopředu byl téměř neviditelný. Byl nejslabším českým článkem základní sestavy, ve druhém poločase šel ze hry dolů. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Antonín Barák 

profimedia-0672894705.jpg

Měl být jedním z motorů české ofenzivy. Čekalo se, že bude aktivní a bude připravovat šance pro své spoluhráče. Do jedné příležitosti sice vyslal Jana Kuchtu, jinak toho ale moc nevymyslel. Český tým od něj potřeboval víc, formu z Itálie nepotvrdil. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Milan Havel 

profimedia-0672900134.jpg

Do hry naskočil ve druhé půli a v nastaveném čase se mohl stát hrdinou, největší českou šanci ale trestuhodně zahodil. Pro Milana Havla to byl teprve druhý start v reprezentaci, moc rád na něj ale vzpomínat nebude. Dopředu toho moc nevymyslel, zato hráči Švédska mu pořádně motali hlavu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Aleš Matějů 

GetFile - 2022-03-25T102549.733.jpg

V reprezentaci už toho odehrál docela dost, ale upřímně, pamatujete si na něco, čím vás dokázal zaujmout? Společně s Havlem nahradili Jankta a Lukáše Masopusta, po jejich příchodu měli ale domácí navrch. Aleš Matějů českému týmu vůbec nepomohl, několikrát navíc zbytečně ztratil míč.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Tomáš Pekhart 

profimedia-0672903450.jpg

Kolik už dostal reprezentačních šancí? Na sraz přijel z Polska a se slušnou formou, brousil si zuby na základní sestavu, v té ale nastoupil Jan Kuchta, jenž podal velmi dobrý výkon. Tomáš Pekhart, který jej ve druhém poločase vystřídal, byl o poznání slabší. Švédské obraně se po jeho příchodu muselo ulevit, Pekhart tolik nenapadal a nedostal se do žádné šance. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud