Adam Hložek  Není otázkou, zda odejde, ale kam to bude. Sparťanský klenot hraje svůj poslední rok v české lize a poté vyrazí do světa. Zajímá se o něj německý Dortmund nebo nizozemský Ajax, devatenáctiletého útočníka však lákají i do Anglie. Nejvíc se hovoří o zájmu West Hamu, ale taky Liverpoolu. V létě okolo něj bude pořádně rušno. 
 Antonín Barák  Do Premier League by se v létě mohl stěhovat i Antonín Barák. Sedmadvacetiletý reprezentační záložník italského celku Hellas Verona letos nabral parádní formu a na kontě má už devět branek. Podle zahraničních médií si vysloužil zájem milánského AC, ale také celků z anglické Premier League. Do té ho údajně vábí Tottenham, bohatý Newcastle, ale taky West Ham, ve kterém by mohl rozšířit českou kolonii. Spolupráce bývalého záložníka Příbrami či Slavie s Tomášem Součkem by mohla fungovat. 
 Ladislav Krejčí  Kdyby se loni na jaře nezranil, tak by se nejspíš dostal na EURO. A kdo ví, jakým směrem by se poté vyvíjela jeho kariéra. Takto ale Ladislav Krejčí zůstal ve Spartě, kde opět patří k lídrům a pilířům družiny trenéra Vrby. Dvaadvacetiletý defenzivní štít, který umí hrát i na stoperu, má skvěle nakročeno a může pomýšlet na zahraniční angažmá. Podle slov agenta Pavla Pasky měl v létě nabídku z Premier League. Třeba se jí dočká i letos... 
 Češi v Premier League  Do aktuálního ročníku Premier League zasáhli čtyři čeští fotbalisté. A hned tři z nich působí ve West Hamu, který bojuje o pohárové příčky. Ovšem zatímco Vladimír Coufal s Tomášem Součkem patří k oporám týmu, tak Alex Král, jenž v Anglii hostuje ze Spartaku Moskva, se do sestavy prosazuje jen složitě. V Premier League působí i útočník Matěj Vydra, jenž nosí dres Burnley. Do hry ale chodí převážně jen z lavičky náhradníků a v letošních 16 startech vstřelil jediný gól. 
5
Fotogalerie

Bude to žhavé léto. 4 Češi, kteří by mohli zamířit do anglické Premier League

Zimní přestupové okno bylo zajímavé, v létě ale bývá na trhu větší rušno. Dres by mohlo měnit i několik českých reprezentantů.

V anglické Premier League aktuálně působí čtyři čeští fotbalisté. Toto číslo by se ale v létě mohlo navýšit. Kteří Češi by mohli do Anglie odejít? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Patrik Schick 

GetFile (56).jpg

Zářil na EURU a skvělou formu má i v aktuálním bundesligovém ročníku. Patrik Schick má na kontě už devatenáct branek a fanoušci Leverkusenu se začínají bát, že o něj přijdou. O šestadvacetiletého kanonýra se údajně zajímá Paris Saint-Germain, ale do hry o něj se vkládají také kluby z Anglie. Konkrétně Manchester City a teď i konkurenční United. Bude zajímavé sledovat, zda se Schick v létě bude stěhovat, nebo zůstane v Leverkusenu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Adam Hložek 

GetFile (59).jpg

Není otázkou, zda odejde, ale kam to bude. Sparťanský klenot hraje svůj poslední rok v české lize a poté vyrazí do světa. Zajímá se o něj německý Dortmund nebo nizozemský Ajax, devatenáctiletého útočníka však lákají i do Anglie. Nejvíc se hovoří o zájmu West Hamu, ale taky Liverpoolu. V létě okolo něj bude pořádně rušno. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Antonín Barák 

GetFile (57).jpg

Do Premier League by se v létě mohl stěhovat i Antonín Barák. Sedmadvacetiletý reprezentační záložník italského celku Hellas Verona letos nabral parádní formu a na kontě má už devět branek. Podle zahraničních médií si vysloužil zájem milánského AC, ale také celků z anglické Premier League. Do té ho údajně vábí Tottenham, bohatý Newcastle, ale taky West Ham, ve kterém by mohl rozšířit českou kolonii. Spolupráce bývalého záložníka Příbrami či Slavie s Tomášem Součkem by mohla fungovat. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ladislav Krejčí 

GetFile (60).jpg

Kdyby se loni na jaře nezranil, tak by se nejspíš dostal na EURO. A kdo ví, jakým směrem by se poté vyvíjela jeho kariéra. Takto ale Ladislav Krejčí zůstal ve Spartě, kde opět patří k lídrům a pilířům družiny trenéra Vrby. Dvaadvacetiletý defenzivní štít, který umí hrát i na stoperu, má skvěle nakročeno a může pomýšlet na zahraniční angažmá. Podle slov agenta Pavla Pasky měl v létě nabídku z Premier League. Třeba se jí dočká i letos... 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Češi v Premier League 

GetFile (58).jpg

Do aktuálního ročníku Premier League zasáhli čtyři čeští fotbalisté. A hned tři z nich působí ve West Hamu, který bojuje o pohárové příčky. Ovšem zatímco Vladimír Coufal s Tomášem Součkem patří k oporám týmu, tak Alex Král, jenž v Anglii hostuje ze Spartaku Moskva, se do sestavy prosazuje jen složitě. V Premier League působí i útočník Matěj Vydra, jenž nosí dres Burnley. Do hry ale chodí převážně jen z lavičky náhradníků a v letošních 16 startech vstřelil jediný gól. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud